ortak girisimler – havai fisek online satis için en hizli ve en karli yollarindan biri …

Online satis havai fisek ve kazançlarini arttirmak için en hizli ve en karli yollarindan biri Ortak Girisim ile geçer!

Ortak girisimler “kaldiraç” olarak bilinen güçlü pazarlama kavrami kullanmaktadir. Pazarlama bu formu mevcut güçlü bagli iliskileri ve diger sirketler zaten potansiyel müsteriler insanlarla kurduk niyet kullanir.

Ortak girisimler ana çizmek gerçekten bir kazan-kazan is teklifi olmasidir. Ortak girisim ortaklari kazanmak, kazanmak, ve müsterileriniz ve aboneler kazanmak – Bu tüm taraflarin yararina kaldiraç birbirlerinin varlik ve kaynaklara sizin ve ortak girisim ortagi firsati saglar.

Son derece düsük maliyetli ve düsük risk vardir, ve diger insanlarin kaynaklarini kullanarak pazar için ürün getiren en hizli yollarindan biridir.

Bu hemen hemen hiçbir maliyeti ile yeni abone ve müsteriler kazanmak için harika bir yoldur. Bu sizin ortak girisim ortagi trafik, mevcut abone ve müsteri kaldiraç saglar. Bu yeni trafik edinme harcama yapmak zorunda degilsiniz ve, karli olmasi muhtemeldir Eger ortak girisim ortagi aldigim trafik nedenle, hedeflenmektedir oldukça emin olabilirsiniz.

Ortak girisim firsatlar Kesme mutlaka sadece olmayan yarismacilara sinirli olmak gerekmez. Siz de rakipleri ile firsatlar kesebilir, ve sen-meli!

Hedef pazara satan kim oldugunu bulmak, hangi ürün ve / veya satis hizmetleri, ve kim hedef pazar güvenir ve ile iyi bir iliski vardir. Daha sonra bunlari tamamlayici ürün ve / veya hizmet sunan tarafindan bir ortak girisim anlasmasi önermek onlarla temas isteyeceksiniz. Yüksek kaliteli ürün / hizmet sunan saygin bir sirket iseniz, bu ortak diger sirketler bulmak için ile için çok kolay olmalidir.

Basarili bir ortak girisim olusturmak için, öncelikle kisinin kendi kalesine atilan gollere kesinlikle açik olmak gerekir, potansiyel ortaklar ile müzakere, ve üçüncü açik ve olarak vermeye hazir, ikinci, bir bir ortak ariyor özelliklerini hakkinda açik olmak de alir.

Eger ortak girisim ciro pazarlama yoluyla barindirma ürünleri planliyorsaniz, hedef kitleniz ile güçlü bir iliski kurmak gerekir. Eger yararlanici ise ya da,, onlarin seyirci ile iyi bir iliski var ana ile isbirligi yapmak zorundadir.

Endorser dinleyicilerini ile olan güçlü iliski, büyük tepki olacaktir. En karli çalismasi için onaylanmasi için, izleyici ile öyküdeki önceki iletisim ile uyum gerekir.

Iki web sitesi siteleri yani sira artis arama motoru siralamalarini trafik çekmek için yardimci, en diger web sitesi linki barindirma çünkü ticaret baglantilari bir ortak girisimidir. Bu özel ortak girisim teknigi nedeniyle baglantilari ve arama motoru sonuçlarinda kendi yatak saf önemi bugün web üzerinde sikça kullanilmaktadir. Sorun is alma yasiyorsaniz o zaman benzer bir hedef pazar ve tamamlayici ürünler olan baska bir web sitesi ile ürün ve hizmetlerinizi baglanti düsünebilirsiniz. Eger web sitesi, hosting hesabi ve idari maliyetler pahasina paylasmak ve bu sekilde ürünlerde fark bölünmüs. Bu havai azaltmak ve ayni zamanda envanter artirmak için iyi bir yoldur.

Tüm ortaklarin abonelik de birbirlerinin ezine tesvik sayfa tesekkür ederim nerede Ayrica ezine yayincilar ile bir liste olusturma ortak girisim içine girebilirsiniz. Birisi ezine abone sonra, size ortak girisim ortaklarinin Ezines görüntülemek nerede sayfa tesekkür abonelik onlari yönlendirmek gerekir. Tüm ortaklar birbirlerinin kaynaklari yararlanarak olarak bu sekilde, hepiniz çok daha hizli listenizi olusturabilirsiniz. Çok hizli bir sekilde müsteri listesi opt-in ve sonuçta büyüklügü artirabilir. Bu ortak girisim baslatma dakika içinde listenize yeni abone yüzlerce eklemek için nadir degildir.

Ayrica kendi otomatikcevaplayici reklam kampanyasinda baska bir web sitesi ya da is ile takim olabilir. Her iki web sitesi diger web sitesi için bu reklamlari ev sahipligi ve sonuç olarak, daha fazla kapsama alani ve is olabilir.

Farkli hizmetler özetliyor ve ziyaretçiler için iyi bir bilgi sunan bir e-kitap yazmak için baska bir web sitesi ile ortak girisim. E-kitap okuma aslinda degerli ve bilgilendirici oldugundan emin olun. Daha sonra, e-kitap hem de isletmeler için reklam içerir ve e-kitap hem de web sitelerinden ücretsiz olarak indirilebilir saglar. Bu büyük reklam ve ücretsiz uzak bir sey vererek ziyaretçilerinizin sirketiniz hakkinda daha olumlu hissetmenizi saglayacaktir.

Bu yüksek talep ile özel bilgiye sahip olabilir ama ürün olusturma beceri eksikligi. Kolayca bir ortak girisim anlasma gibi ürünler, e-kitap, kaset ve video, yaratmak iyi birisi yaklasim olabilir. Sizin ortak girisim ortagi ürünler olusturmak için sorumlu olabilir iken size özel bilgi saglayabilir.

Bir tartisma forumu olabilir. Eger tartisma forumu katilmak için çesitli yayincilar davet ediyoruz. Bu yayincilarindan biri katilir ve sonra da seyirci için tartisma forumu duyurdu. O yapar, o da tartisma panosuna gitmek dinleyicilerini alir. Sadece seyirciler tartisma panosunda yararli bilgiler elde, ama bu yayinci sadakatlerini artar sayede o yayincinin yardimci mesajlari göremezsiniz.

Görüsler ziyaretçiler daha rahat ve bir ürün veya sirket ile güvenli hissettirmek için kanitlanmistir. Onlarin referanslari ile baska bir web sitesi yardimci olmak ve onlari sizin için ayni seyi yapmak için bir ortak girisim olusturabilirsiniz.

Ücretsiz bilgi / kaynak ciro internet üzerinden almak için en kolay olanlardir. Yararli bilgiler saglayan bir online altyapi olusturarak, onlarin kitleye yararli bilgiler saglamak zorundadir yayincilar, altyapinizin bir yönü yer alacak. Bu yönü genellikle tartisma panosu, Ezine, yararli web sitesi, makale, ya da ne var gibi yararli bilgiler, malzemeleri bir seydir.

Ürün ciro harf veya komut yazarken, size ciro yazi yerine satis kopya olarak görünmesini nasil odaklanmak gerekir. Bu ücretsiz bir kaynak ciro daha bir ürün ciro yapmak zordur. Eger öyküdeki kitleye özel bir teklif yapmak gerekir nedeni budur.

Basarili ortak girisim ciro yürütülmesi için gizli öyküdeki o gerçekten onlari onun ciro ile, arzu sonuç ulasmak için çalisiyor onun kitleye iletmek sahip olmaktir … onlara bir seyler satmaya çalisan degil … onlara yardim etmeye çalisiyor.

Onlarin onay alma neden kitleye açiklamak için bir neden ile gelmelidir. Bu gibi nedenlerle kullanabilirsiniz:

“Arkadasim yeni bir ürün piyasaya sadece … ve bunu denedikten sonra, ben hemen sana özel bir teklif yapabilir görmek için kendisiyle temas, burada müsteri. Ve dedi ne …” “Bu bilgileri okuduktan ve ürün denedikten sonra, ona yardim edemedim ama size bu geçen …”

“Benim uzun süredir rehberlere biri geçen gün bana temas … Bir süre onunla konustuktan sonra, ben onu ikna …”

“Ben müsteriler için bir Sevgililer Günü hediyesi ariyordum ve burada buldum ne …”

“Seninle bu paylasimi yardimci olamaz … Bu yepyeni ve ben her beden baska ögrenir önce bildirmek istedim …”

“Arkadasim bu konuda bana … Ben ilk basta inaniyorum, ama ben bunu denedim olamazdi – o amele Simdi, bana bu konuda size söyleyeyim …”

Dogru sekilde yapilirsa, ortak girisimler tam anlamiyla kisa sürede online satis ve kar patlayabilir.

Her basari dilegiyle,

monique briand