temizlemek için nasil gümüs kapali kararmaz

Gümüs uygun fiyatli ve harika görünüyor, birçok moda tasarimcilari bunu kullaniyor ve pek çok alisveris bu güzel metal satin almak basliyor, çok daha uygun altin, platin fazladir ve bir o kadar iyi görünüyor. Tek basina saf gümüs çok yumusak ve taki ve diger süs nesneler için pratik olmaz. Bir bilezik, kolye ya da degerli taslar gümüs ile o kadar bling her zaman moda olacak gümüs kullanirsaniz önemli degildir.

Tek basina saf gümüs çok yumusak ve taki ve diger süs nesneler için pratik olmaz. Güzelligi, kalite ve ucuzluk verilen gümüs takilar, bir çok aranan sonra emtia haline gelmistir. Gümüs takilar ekonomiklik, stil ve kalite ile ilgilenen bir tüketici kamuoyu ile popülerlik kazaniyor. Gümüs takilar, yüzük ve zincir ve bilezik gibi farkli taki ögeleri bir sürü içine hazirlanmis olabilir. Gümüs takilar sik ??sik diger yeni degerli metaller için de beyaz altin ve platin gibi yanlis.

Bu, firçalanmis bir mat veren, ya da saten-yumusak doku için kumlanmis olabilir. , Çekici çok yönlü, bakimi kolay ve uygun fiyatli, gümüs taki beyaz altin ve platin için bir alternatiftir. Gümüs bu dünyada baska hiçbir metal gibi oldugunda isik vurur, parlaklik gücü hipnotik sekilde yansimasidir. % 100 saf gümüs taki biraz yumusak ve bükme ve kirma egilimli olmasidir. Gümüs taki moda dünyasinda sinif ve stil ile es anlamlidir. Gümüs kararma egilimli ve parlaklik tutmaya çalisirken bazen bir sikinti olabilir, ama çogu zaman gümüs taki kararma gelen gümüs engelleyen rodyum adi verilen bir kaplama vardir. Sizin gümüs taki temizlerken size gümüs temizleyici ile temizlemek için çalistiginizda zarar çünkü gümüs metal her türlü kaplama olmadigindan emin olun.

Gümüs en yüksek kalitesidir. Sterling damgali Sterling oldugunu. Gümüs isareti taki parçasi üzerinde hiçbir ise gümüs degildir. Gümüs kadar gümüs diger türleri gibi iki deger çünkü damgasi oldugundan emin olmak istiyorum nedenidir.

Bu sorun disinda gümüs orijinal özelliklerini koruyarak, uzun ömürlüdür, bu gümüs alasimlari gibi bazi alternatifler, gümüs çikti üretmektedir yol açmistir. Bu alasimlar arasinda gümüs benzersizdir. Tek basina saf gümüs çok yumusak ve taki ve diger süs nesneler için pratik olmaz. Bu önemli degil, gümüs dayanikli ve esnek ve parlaklik inanilmaz, evlilik, ask ve iki kisi arasinda baglilik 25 yil kutlamak için kullanmaktir yüzden.

Gümüs oksijene maruz kaldiginda Buharlasma gümüs görünür asindirici ince bir tabaka, bu dogal bir durum. Dogasi gümüs nedeniyle hava veya birçok insanin cilt yüzeyinde bulunan kimyasal maddeler ile uzun süreli temas ile kararmaya egilimli. Buharlasma kolayca gümüs bez veya en kuyumcular ve süpermarketlerde mevcut ticari gümüs dalis nazik parlatma tarafindan kaldirilabilir.