ücretsiz bir elma ipad hizli almak ve evime teslim için bazi gizli bir yol var

Im muhtemelen gördüm emin tüm orada sunan “ücretsiz bir Apple iPad”. Bu gadget binlerce insan ücretsiz olarak almak için yollar her ay bir görünüm, düz onlarin kapiniza teslim o kadar sicaktir.

Ne düsünce olabilir dogru, bu teklifi çogu bir aldatmaca olmasidir? Peki, sen yaptin eger, tamamen yanlis olur.

Ücretsiz bir Apple iPad için Bu teklifler tamamen mesru ama bunlari sadece bel zaman sizin için ödemek degil, için onlar için nasil çalistigini bilmek zorunda.

Görüyorsunuz, bu teklifi sizden bilgi toplamak ve bazi deneme teklifler sunmak isteyen üçüncü sahislar tarafindan yapilir. Tekliflerin çogu bir kurus maliyeti yok.

Ben, yine de sizi uyarir bu teklifi bazi anlasilmasi kolay ve kolayca onlar size ve 4 ila 6 hafta içinde Apple iPad almak ne doldurabilirsiniz. Digerleri, çok imkansiz Hiç ödeme her türlü görmek için yapacaktir.

Burada dikkat edilmesi gerekli adim adim, ve teklif ne web sitesi aslinda basarmak kolaydir:

Ilk olarak, mesru bir e-posta oldugundan emin olun. Spam endise etmeyin, her zaman gönderdiginiz her e-postanin alt kisminda aboneliginizi iptal edebilirsiniz. Spam Yani, üzüntülerin en az olmalidir.

Daha sonra, iPad göndermek istediginiz gerçek bilgi eklemeyi unutmayin. Eger satin alma aliskanliklari, alisveris aliskanliklari, ev aliskanliklari ve nereye çogu zaman harcamak hakkinda bilgi doldurmaniz istenecektir bir kez sen.

Bu onlara zaman içinde degerli alici bilgi toplamak için izin verir. Bundan sonra size bazi teklifler sunacak. Çogu, bunlari belirli bir miktar … Genellikle arasinda 3 ila 5 doldurmak zorunda ücretsiz deneme sunuyor olacak olacak …

Onlari dolduran alin ve takip. Bu insanlarin çogu topu damla parçasidir, onlar üzerinden tüm yol takip asla.

Eger ücretsiz Apple iPad alma konusunda ciddi ve hizli istiyorum. Tüm yol gitmek emin olun …