Bölüm 1 – dogru alisveris sepeti yazilim ve web içerik yönetimi yazilimi seçerken

Alisveris sepeti yazilim bir is çevrimiçi çalistirmak için tüccarlar saglayan e-ticaret yazilimidir. Alisveris sepeti yazilim kullanicilarin bir listeden ürünler tercih hangi, kredi karti veya baska yollarla ödeme daha sonra sanal ‘sepet’ in ürünü ve bir siparis sistemi olusur.

Web içerik yönetimi yazilimi yöneticileri bir web sitesine bulunduklari olursa olsun yüklenen tüm bilgileri organize ve islemesini saglar. Yazilim onlarin tam online magaza içerigini ve görünümünü olusturmak ve özellestirmek için gerekli araç ve tüm özellikleri ile kullanicilara sunuyor. Web içerik yönetimi yazilimi sik sik haber, makale ve degerlendirme sürekli miktarda yayin karmasikligi desteklemek için haber yönetim özellikleri ile birlikte geliyor. Bazi destek forumlari ve yöneticileri müsterileri ile etkili iletisim kurmasina izin masasi özellikleri yardimci ve ek özellikler oylama anket, afis yönetimi ve daha fazlasi için destek içerebilir.

Online satis ilk en önemli adim, dogru alisveris sepeti yazilim ve web içerik yönetimi yazilimi seçmektir. Eger online is düzgün çalisan karsilamak ve ayni zamanda müsterilerine zahmetsiz alisveris ortami verecek bir e-ticaret sistemi bulmaliyiz. Bu size alisveris sepeti yazilim ve web içerik yönetim yazilimi gerekir düsünüyorum özellikleri belirlemek için bu nedenle önemlidir.

Ihtiyaciniz olacak özelliklerini belirlemek için, iyi ürün ve gelecekteki niyetlerini bilmek önemlidir. Ne online satis niyetinde ve nasil isinizi genisletmek niyetinde büyük ölçüde size alisveris sepeti sistemi ve web içerik yönetim yazilimi ne gerek özellikleri belirler.

Eger online is çalistirmak gerekebilir bazi özellikleri degerlendirmek yardimci olmak için, asagidaki özellikleri için ne kadar önemli düsünmek yardimci olacaktir. Bu özelliklerin her biri için talep düzeyi alisveris sepetleri ve web sitesi içerik yönetimi ne kadar deneyimli bir büyük baglidir.

Bölüm 1 biz alisveris sepeti düsünmek isteyebilirsiniz özellikleri ne bakacagiz:

montaj

Eger yolunda bir adim yol için web tabanli yükleme islemi takip etmek kolay gerekir mi? Ya da PHP bilgi genellikle açik kaynak kodu yüklemek ve özellestirmek için gereken var mi?

teknik destek durumu

Eger, yükleme çalisan ve alisveris sepeti yazilim yönetme konusunda kendinizden emin degilseniz teknik destek durumu sizin için önemli olacak ve alisveris sepeti yazilim sizin için uygun olduguna karar yardimci büyük bir rol oynayacaktir.

arama motoru dostu

Arama motorlari bir web sitesine trafik büyük miktarda sürücü bu nedenle ürün sayfalari kolayca arama motorlari tarafindan erisilebilir önemlidir.

Ürün çok sayida teklif e-ticaret web siteleri için, dinamik olarak olusturulmus web siteleri bazi gerçek fayda saglar. Ancak bazi arama motorlari geçmiste örümcek dinamik web siteleri geçiremedi ve genellikle arama motorlarinda üst kadar görünmez. Bazi alisveris sepeti çözümleri statik sayfalar üreterek bu sorunun üstesinden gelmek, bu yüzden bu sizin için önemli bir faktör olabilir. Benzer sekilde, bazi web içerik yönetimi çözümleri her sayfa ve RSS destegi, on-sayfa arama motoru optimizasyonu önemli bir faktör META veri ekleme yetenegi destekler.

dönüsüm dostu ödeme islemi

En çok online magaza amaci bu nedenle satis, bir kullanici aslinda ürün, daha iyi satin almak gerçeklestirmek için vardir tiklama daha az sayida üretmektir. Onlar (ve) istedigini elde önce alisveris sepeti çok asamalardan bir kullanici alirsa, onlar dönüstürmek degildir muhtemeldir.

ürün büyüme

Bu alisveris sepeti büyüme için bir oda vardir özellikle önemlidir. Lütfen ürün küçükse, bir ürün belirli bir çizgi iyi yaparsaniz ileride genisletmek isteyebilirsiniz. Eger alisveris sepeti yazilim daha fazla ihtiyaci gereken bazi alisveris sepetleri sinirsiz ürünler sunmak veya yükseltme özelligi olabilir. Yazilim seçerken Ancak baskalarinin izin ürünlerin sayisini kisitlamak, bu nedenle bu düsünün.

Test, test, test

Dogru alisveris sepeti yazilim seçiminde önemli pratik test ve bu web içerik yönetimi yazilimi için aynidir. Ücretsiz bir alisveris sepeti sürümü ve onlar sizin için dogru olup olmadigini görmek için özellikleri ile deneme yüklemeniz gerekir.

Web içerik yönetimi yazilimi seçerken göz önünde bulundurmaniz gereken ne hakkinda daha fazla bilgi için, Sag Alisveris Sepeti Yazilim ve Web Içerik Yönetimi Yazilimi seçimi okumalisiniz – Bölüm 2