nerede baslar bina e-ticaret web siteleri

Bir web sitesi Bina gerçekten kesilmis ve kuru bir sey degil. Ürün ve ya siz istediginiz yere web sitesi almak veya sadece karistirmayin yardimci olabilir hizmetleri büyük bir çesitlilik var. Bu size çünkü tasarim düzeni bazi sorunun bütün web sitesi yeniden zorunda sona kalmamak için dogru seçimleri ayarliyoruz yaptiginiz da önemlidir. Bu yazilim paketleri bir çok ustalik için zaman yatirim gerekli seviyesi az bir çok önemli miktarda arasinda olabilir. Bu nedenle ben size yanlis alanlarda vakit geçirmek, ya da (* öksürük * Bassayfa daha sonra sizin için tüm bu yararli olmayabilir bazi yazilim ögrenme emin olmak için “dogru” yönde kursun olmak önemlidir hissediyorum * öksürük *).

Baslamadan nerede büyük ölçüde yapmaniz çalisirken plani, ve ne kadar derin Otomasyon veya yogun animasyonlu grafik bir sürü olmadan bir orta profesyonel, temiz görünümlü web sitesi için içeri dalmaya gidiyoruz muhtemelen ile alabilirsiniz baglidir html, iyi bir WYSIWYG editörü ile yetenegi ve bir görüntü editting programinin bazi temel bilgileri. Gerçekten seyirci vay bir sey kurmak isteyen birisi iseniz Öte yandan, o zaman bazi büyük zaman harcama ve Macromedia Flash gibi bir program ile bazi animasyon becerilerini gelistirmek düsünebilirsiniz. Ben sahsen her zaman bana genellikle sadece benim WYSIWYG HTML editörü ile daha derin zaman zaman dalis her harcama sonunda büyük çaba az miktarda kar miktari, ve bu nedenle getirecek inandigimiz için bahar ve benim resim editörü .

Bir “WYSIWYG” editörü nedir?

Bir WYSIWYG (What You See You Get What Is) HTML editörü HTML minimum bilgi ile almak saglayan seydir. Evet, bu bir iyi görünümlü web sitesi için HTML hakkinda her seyi bilmek zorunda degilsiniz anlamina gelir. Bir WYSIWYG editörü kullandiginizda bu özellikleri ile HTML etiketleri belirli bir dizi olarak (örnegin bir görüntü yerlestirme) ne yaptiginizi yorumlar ve sizin için yapar … Böylece, ne sizin ekranda gördügünüz ne olsun. Bunun yerine metin biçiminde HTML kodu bir grup görme, çogunlukla bunu yapiyoruz SIRASINDA web site bir kez aslinda tarayicinizda görünecektir ne göreceksiniz. Ben çok dreamweaver en yeni sürümünü kullanmanizi öneririz – bu genel bir fikir birligi en iyi HTML editörleri biri olarak biliniyor. Dreamweaver arayüzü çok dostu olan bir FTP istemcisi yilinda insa edilmis ve özellikle kodlayici ve günlük amatör webmaster hem uyacak kadar esnek olarak insa edilmistir.

Resim düzenleme? Ben ne için gerekiyor?

Tamam, gerçekçi olalim: yapmak için gidiyoruz profesyonel * size bazi temel, iyi görünümlü grafik yapabilecegi önemlidir * web sitesi görünen. Orada gerçekten isi olabilir grafik sorunlarin çogunu, ama kadar güç ve esneklik gider gibi Adobe Photoshop tavsiye ederiz. Adobe Photoshop kesinlikle alismak biraz zaman alir, ama sonunda o çok ödüllendiren. Birden fazla web siteleri için grafik sadece yapmak için Photoshop bilgimi kullanarak sona erdi, ama ayni zamanda portre rötus, kartvizit, el ilanlari ve afis gibi diger online reklamlar yaptik. Infact, ben animasyon disinda her sey için kullandim … Ama ayni zamanda animasyon ile çok iyi olan Adobe ImageReady ile birlikte gelir. Bu yazilim sasirtici ve HERHANGI resim düzenleme yazilimi ögrenmek için gidiyoruz eger ben çünkü genel bu kadar widerange Photoshop ile baslar tavsiye … kullanisliligi!

Diyelim ki bana satis olsun!

Eger birkaç yeni satis Webmastering ve resim düzenleme bilginizi kadar ele verdik yeni web sitesi baslamasi … Bir plan gibi geliyor? Iyi yapmak için harika bir yoldur hizli ödeme tiklama basi reklam ile. ANCAK BEKLEYIN! Bu maliyet para degil mi? Sey … Evet. Ama en büyük ödeme tiklama basi reklam verenlerin bazilari tarafindan bize getirilen araçlari ile orada biz çok yatirim ayarliyoruz olmadan yapmak için gidiyoruz ne kadar kar iyi bir degerlendirme yapmak gerekir.

Ödeme tiklama basi reklam arkasindaki büyük soru sadece normal arama motoru siralamasinda (baska organik trafik olarak da bilinir) trafik alabilirsiniz zaman nakit deger olsun ya da degildir. Afterall, bol sirketlerin orada söz sizin organik siralama için web sitesi optimize araciligiyla gereken tüm trafik almak yardimci olmak için vardir. Bu sorunun cevabi oldukça basit: kar kar. Gibi dönüsüm izleme araçlari ile Yahoo! Search Marketing ve Google Adwords herkes tarafindan sunulan PPC reklam maliyeti çikarilir sonra kar ne tam olarak hesaplayabilirsiniz. Bence, Google Adwords PPC reklamverenler arasinda en kullanici dostu bir arayüze sahip. Google adwords arayüzü çok kolay anahtar kelime olanlar reklam para deger bile En satis çekerek ve hangi hangi görmek için yapar.

Bize bu dönüsüm yapmak için bir alisveris sepeti ihtiyaci için gidiyoruz oldugunu, ancak, unutmayalim! Orada kullanabileceginiz orada çesitli yazilim paketleri bir sürü, ama büyük bir basari ile birkaç yil için Mal E-Ticaret Ücretsiz alisveris sepeti kullaniyorum. Arabanin sunucusu, sadece yazilimin kendisi için ödemek zorunda degil paçayi anlamina gelir böylece kendi makinelerine ev sahipligi yapti, ama sen de bir SSL güvenlik bilet satin almak zorunda çikmak oldugunu! Hiçbir sey ücretsiz daha iyi bir pazarlik, degil mi?

Bu satis Baslarken AL kadar bina oldum açar!

Bir kez bunu muhtemelen kursun yönetim hizmetleri çesit kullanmaya baslamak için iyi bir fikir olacaktir birkaç satis atti ettik. Ben çok bu amaç için Autoresponders kullanilmasini öneririz. Autoresponders, aslinda, bir haber bülteni size stratejik bir zaman belirli alotted süre sonra her kursun göndermek istediginiz belirlemek için izin kayit bulunmaktadir. Örnegin, birisi web sitenizi ziyaret ve bunlari ücretsiz bir haber bülteni sunan diyelim. Bazi çok karmasik bir konu üzerinde bir e-kitap satan olsaydi, bunlari ilgi almak için onlari ilk basta en temel kavramlar sadece bilgi gönderme düsünebilirsiniz. Yavas ama emin adimlarla, web sitesi birakmis olabilirler ve bazi ciddi gelir içine döndü asla bu ziyaretçilerin açabilirsiniz!

Bildigim kadariyla Autoresponders gitmek, ben son derece AWeber kullanilmasini öneririz. Müsteri Hizmetleri süper (ciddi, bu adamlar gerçekten kendi seyler biliyorum!) Ve çevrimiçi sohbet veya telefon yoluyla is gün boyunca herhangi bir noktada temasa geçilebilir. Ayrica hizmet en iyi sekilde numaralari ücretsiz bilgi ton ve kilavuzlari sunar. Http://www.getaweber.com/ kendi ay uzun ücretsiz deneme göz atin.