ticari hesaplar geçis binlerce kaydedebilirsiniz

Çogu tüccar farkinda degilsiniz önemli ölçüde mevcut hesap için gereginden fazla ödeme olmasidir. Bazi tüccarlar bile gereginden fazla ödeme oldugu iyi bir fikir olabilir, ama kendi hesabina geçis ne kadar kolay oldugunu fark yoktur. Bir tüccar olarak isliyorsaniz daha fazla hacim, daha bir daha ucuz tüccar hesabi geçerek tasarruf edecegiz.

Baslangiçta Fiyat bilgisi için ticari hesap arastirilmis, muhtemelen bu yüzden en ucuz iskonto orani veya yüzde orani arayan yoktu. Birçok reklami oranlari “yem ve geçis” çekin Eger düsük oranda aslinda reklami isleme basladiktan sonra sadece sizin için degil gerçeklestirmek için bazi delicesine düsük orani ile çizilir nerede. Çogu ticari hesaplar nitelikli orani, orta nitelikli orani ve kalifiye olmayan oranina sahip.

Her tüccar hesabi için islem ücretleri basina vardir. Tüccar sadece iskonto orani üzerinde bir oran geçmisi vardir ve eger bazen bu ücret degildir. Ama ücreti açiklamada, tüccar hesabi saglayici ve banka görünmüyor bile hala bu ücret var. Onlar sadece indirim oranlari o kadar olun. Sabit oran fiyatlandirma bir avantaji vardir ve bu muhasebe için basitçe. Her islem sabit bir oran, düz islem basina ya ya da düz yüzde veya indirim oranina tabi oldugunu bilmek kolay olabilir.

Ortalama satis veya ortalama bilet ögeleri küçükse, basina islem ücretleri iskonto orani daha genel ücretlerinin daha büyük bir yüzdesini temsil edecek. Bu ücret, iskonto orani olarak neredeyse kadar en tüccar islemcilerle yararlanmaktadir almaz, ama göz ardi edilmemelidir.

Eger büyük islemleri ise, indirim orani ücretleri basina islem ücreti çok daha fazla etkileyecektir. Kartin islem sirasinda fiziksel olarak oldugu bu isleme perakende islemleri için, hatirlamak için önemli bir not Visa ve MasterCard kontrol kartlari islemek, onlar da “normal” kredi kartlari daha düsük bir oranda islem gerektigidir. En tasarruf kendi ticari hesap açmak için tercih isletme sahiplerinin çogunlugu için ortaya yerdir.

Yeni bir saglayici için tüccar geçis kolaydir. Genellikle sadece bir online basvuru formunu doldurmak için birkaç dakika ve para tasarrufu oldugunuzu bilmek için fiyat ve ücretler dogrulama birkaç dakika sürer. Yeni bir hesap geçis için süre hizli olmasa da, kisisel harcama gerçek zaman genellikle az 30 dakikadir.

En ticari hesaplar erken sonlandirma ücreti var, bu yüzden geçis hesap islemi, mevcut anlasma sonlandirma ile ilgili maliyetleri olabilir. Birkaç seçenekleri erken sonlandirma ücreti ne kadar bagli ve sözlesme süresi, burada vardir. Bazi tüccarlar $ aylik 100 veya daha fazla tasarruf ve ayda 25 $ için mevcut hesap açik tutarak olabilir mantikli olabilir. Eger onlar sizin için erken sonlandirma ücreti ödeyerek geçis için bir geri ödeme teklif olmadigini da görmek için düsünüyorsaniz saglayici ile kontrol etmelisiniz. Bazi saglayicilar digerleri olmaz, yapacak, ama soran deger.

Yeni ekipman almak da ticari hesap geçis bir yarari olabilir. Isleme sirketleri sunuyoruz tesvikler bazi yeni donanim çok yeni ticari hesaplar için rekabet çok güçlü. Ekipman eski ya da sadece yeni ekipman istiyorsaniz ise Yani, bu konuda sormak ve yapmak için emin olun anahtarlama stratejisinin bir parçasi oldugunu.