sert gerçekligi ve yeni baslayanlar nakliye damla rehberlik

Yani .. Bazi ekstra para kazanmak için bir yol için çevrimiçi arama oldum ve bir damla gönderen olma fikri rastlamak var. Birak nakliye para çevrimiçi yapmak için en kolay yollarindan biri olabilir. Ama baslamadan önce bilmeniz gereken seyler vardir. Bu benim yeni baslayanlar nakliye damla yol oldugunu.

Ihtiyaciniz olan ilk sey rekabetçi fiyatlar ile iyi bir tedarikçisidir. Tedarikçiler özellikle toptan tüccarlar olarak faaliyet ama tarafinda bir damla nakliye hizmeti sunuyoruz. Ancak dikkatli olun orada hayali damla nakliye ekibine katilmak için bir aylik ya da yillik abonelik ödemek gerekir orada pek çok sahte web siteleri vardir. Ben bu sitelerin% 95 bir aldatmaca olarak bu web sitelerinden uzak kalmak öneririz. Onlar gerçek bir sirket orada mal perakende tüm orada para kazanmak olmaz olsaydi sadece, orada fiyatlari pesin gösterir ve orada hizmetleri kullanmak için bir abonelik ücreti yok bir sirket katilmak? Onlar mümkün oldugu kadar çok damla nakliyatçilar olarak almak istiyorum degil mi? Yani abonelik ücreti ile nedir? Ben ne söyleyeyim … Bu bir aldatmaca. Orada bir abonelik ücreti yok orada pek çok saygin sirketleri ve yaptiklari iste çok basarili olan. En iyi sirketler mükemmel hizmet ve mükemmel müsteri destegi sunuyoruz.

Bir kez kendinizi saygin ve güvenilir bir tedarikçi bulduk – rekabeti Miktar! Eger daha iyi bir fiyat için ayni web sitesinde satmak için çalisiyoruz ürünü bulmak eger – kendinize sorun .. Eger hangisini satin almak istiyorsunuz? Rekabetçi olmak! Sunum sayar! sizin yarariniza promosyon sayfa düzenini kullanin. Temel HTML becerileri bu video, resim ekleyebilirsiniz ve hatta tasarruf saglayacak tanitim sayfasina dönüstürebilirsiniz. Örnegin eBay .. Eger ilk görüntü yükleme ücretsiz ama bu mal olacak her resim sonra. Temel HTML becerileri ile Flickr veya Photobucket gibi ücretsiz hizmetler kullanarak ögesi açiklamasi halinde görüntüleri embed ve size bir kurus maliyet aliskanlik mümkün olacak. Bu, giderleri ve maksimum kar azaltabilir birçok yollarindan biridir.

Sizin mal bulundugu akilda tutmak da önemlidir – En damla nakliye sirketleri Asya disinda çalisirlar. Bu, tüm yeni baslayanlar çogu tarafindan degilse gözardi edilir ve cebinden disari birakabilirsiniz önemli sonuçlari olabilir bir seydir. Ithalat ücretleri .. Birçok yeni damla nakliyatçilar bu önemli gerçegi gözden kaçirmak – mallarin yurt disindan ithal edilecek! ve zaman% 90 bu büyük bir fatura olabilir ithal ediliyor hedef ve ögenin degerini bagli olarak ithalat ücrete tabi olacaktir. Bu reklam olan mallarin bulundugu açikça ve net alindigina herhangi bir ithalat vergileri müsteriye aittir oldugunu yapmak önemlidir. Bu ögenin konumunu degisen ve ithalat vergileri ile ilgili kisa bir açiklama yaparak eBay asilabilir.

Her zaman hesabiniza reklam maliyetleri almak. Eger ekleme ücretleri, son deger ücretleri ve PayPal kullaniyorsaniz onlar da islem için bir ücret talep edecektir göz önüne aldigimizda bu hizli bir sekilde ekleyebilirsiniz. Elden önce hesaplanmaz, bu kolayca kar size kurtulmak olabilir. Bu karmasik geliyor ama haftaki aldiktan sonra bu ikinci doga olacak.

Dürüst olmak Diyelim ki zengin olsun aliskanlik ve satma olacak ürünlerin çogu bile bir marka var aliskanlik. Dikkate rekabet miktarina alirsaniz gerçekten zor bir greft ama siki çalisma ve çaba ile yapilabilir bu karsi olacaktir. Herkes bu siteler sorun yapiyor agirlikli olarak eBay üzerinde islem onlar için çalisan binlerce insan olmalidir. Bu size ancak dört rakamlar bir ay beklemeyin, çünkü herhangi bir para kazanmak aliskanlik demek degil. Tüm söyledi ve bitmis ile ben sans diliyoruz ve damla nakliye begeneceginizi umuyoruz.