alisveris sepeti – gece boyunca kar artisi

Alisveris sepeti yazilim bir ödeme isleme seçenegi daha fazladir. Bu basari ve is kar muazzam bir artis için bir seyler-tüm bir çok sey için kullanilabilir.

Alisveris sepeti yazilim online alisveris sitesi vazgeçilmez bir bilesenidir. Kesinlikle karinizi artirmak ve çok daha iyi bir yönetici yapmak yardimci olabilir çünkü bu kadar. Ama sonra tekrar, “Nasil?”, Isteyebilir

Burada alisveris sepeti yazilim 5 temel görevleri sunlardir:

1. Fiyatlandirma. Is önemli unsurlardan biri fiyattir. Ne kadar bir ürün veya hizmet için sarj etmeliyim? Bu yerine kayip kazanç için nereye çok düsük satmak ya da zor olur çok yüksek olmamalidir.

Eger genis ürün yelpazesi var, özellikle gelip fiyatlari yönetmek için bir alisveris sepeti yazilim kolaylastiracaktir. Eger fiyat nakliye ve diger çesitli giderleri dahil ve gömülü formüle dayali için program her seyi hesaplamak için izin seçenegi olabilir. Dahasi, size döviz kurlari ve degisiklikleri izleyebilirsiniz. Bu sekilde, dönüsüm düsük bir ülkede ürün satiyorsaniz bile, yine de satis bir sey istifade edilebilir.

2. Görüntüler. Bu markalama ile ilgili olarak daha fazladir. Eger ürün deliller varsa Müsteriler çok daha hizli güvenmeyi ögrenmek istiyorsunuz. Bunu yapmak için bir yolu Ürünleri Page kendi resim yüklemek için. Bir alisveris sepeti programi seçebilirsiniz düzenleri farkli vardir ve hepsi profesyonel bir sekilde resimlerinizi sunmak için kullanilabilir. Hemen hemen tüm uygulamalar, ayrica, resimlerinizi çesitli dosya türlerini kabul edebilir. Hatta imleci ile tiklandiginda veya süpürdü müsterilerin ögelerin tam bir görünüm elde etmek için izin, kendi ayarlarini degistirebilirsiniz.

3. Ödeme Isleme. Siz sürekli onlar magaza bir sey satin almak her zaman ödemek için müsterilerinize hatirlatmak gerekmez. Alisveris sepeti programi otomatik olarak kredi veya banka kartindan miktarini azaltmak, hatta e-cüzdan olabilir. Ayrica kredi karti bilgileri çalmalarini vicdansiz online kullanicilar ve sahtekarlardan önlemek için güvenli islem garanti edecek özel bir sistem kullanir. Ayrica, müsterileriniz için çok daha kolay hale getirmek için, web sitenizin dügmeleri olarak içine ödeme seçenekleri bu farkli ekleyebilirsiniz.

4. Stok Takibi. Sen stokta ögeler zorunda önleyebilirsiniz. Ayrica envanter zor-satmak ögeleri tutmak engelleyebilirsiniz. Herhangi bir satilmamis ürün ya da geri siparisleri izleyebilirsiniz nerede bir alisveris sepeti yazilim envanter izleme özelligi ile donatilmistir. Sadece bu yüzden kalir güncel olacak, sen out-of-stok ögeleri posta kutunuza e-posta olabilir. Ayrica alisveris sepeti programi bir teslim süresi için önceden sizi bilgilendirmek için izin vermek için ayarlari degistirebilirsiniz.

5. Nakliye. Gerçekte alisveris sepeti programi için FedEx veya UPS sevk mal koordine edebilir. Veri dosyalari dogrudan bilgisayara indirilen ve daha sonra uygulama yüklenebilir. Müsterilerinizin bireysel hesaplari olabilir, onlar da hem kendi satin ögeleri takip edebilirsiniz.