ameliyat olmadan gözlerinizin rengini degistirmek

Eger gözlerinizin dogal rengini gelistirmek istiyor musunuz? Merak etmeyin! Su andan itibaren, size kalici olarak göz rengi dönüstürmek için bir karmasik bir cerrahi prosedür yoluyla gitmek zorunda degilsiniz. Iste size bir çok daha güvenli, düsük maliyetli bir seçenek var. Gözlerinizin rengini degistirmek için Renkli Iletisim lensler koymak!

Günümüzde, Renkli Kontakt lensler sik nihai moda deyimi haline ve modaya uygun var. Renkli Kontakt lensler göz rengini degistirmek için en kolay ve en çok tercih edilen yoldur. Her ikisi de reçete ve reçetesiz türleri yani sira renk ve egzotik tasarimlari genis bir ürün yelpazesine sahiptir. Renkli rehber, aslinda, görünüsünüzü degistirmek için en iyi yoldur. Yani, en iyi Renkli Kontakt lensler koymak ve bir göz açip kapayincaya kadar bir sevimli peri ya da siddetli bir iblis için kendinizi açin!

Eger renkli temas giymek plani önce, burada takip için birkaç önemli ipuçlari:

• bir göz-bakim uzmani ya da Renkli kontakt lens için bir reçete elde etmek için göz doktoruna danisin. Gözlerini inceledikten sonra, doktoruna en uygun siz yani sira giyen kisiler gelecekte sizin için herhangi bir ciddi göz bozukluklari yaratmak degil emin olmak bu renkli temas önerecektir.

• Eger vurgulamak istediginiz ya da dogal göz rengi önemle, o zaman gelistirme-renkli kontakt lensler koymak. Gelistirme renk tonlari açik renkli gözlü insanlara iyi bakmak. Gelistirme lensler mavi, yesil ya da gri tonlarinda genellikle mevcuttur.

• tamamen göz rengini degistirmek istiyorsaniz, o zaman opak renkli kontakt lens gerekir. Açik veya koyu gözleri ya var opak renkli kontakt lensler mükemmel takim insanlar. Onlar mavi, yesil, gri veya kahverengi tonlarinda çogunlukla mevcuttur.

• Eger hala istediginiz gibi renk hakkinda emin degilseniz, sizin için uygun olan tek kullanimlik renk lensler reçete için optometrist isteyin. Gelistirme lensler ve opak kontakt lensler Her iki haftalik veya aylik tek kullanimlik olarak mevcuttur. Eger bunlari sik sik degistirebilirsiniz gibi Aslinda, tek kullanimlik renk rehber geleneksel renk lensler daha sizin gözler için sagliklidir.