Burada kalmak için e-ticaret

E-ticaret büyür ve insanlar hala bu konuda olan endiselerini üstesinden gelir olarak, web gelistirme plani müsterileriniz için interaktif, kolay ve hizli alisveris deneyimi içeren daha önemli hale gelecektir. Web sitesi satis üretmek isteyin, dijital dagitim izin, kredi karti islem, kurulum ödemenin, bir ortaklik programi çalistirmak saglamak, sizin reklam izlemek, sadece online siparis, ya da herhangi bir e-ticaret etkinligi almak, bu internet is esastir e-ticaret sagladi. Sizin internet magazasi var olan bir is için bir yan çizgisi, ya da yeni bir girisim olabilir.

Onu kullanan insanlarin çogunlugu için yasam genellikle daha kolay hale getirir, çünkü Basitçe söylemek gerekirse, e-ticaret, kalmak için burada. E-ticaret hala genç. Ama sürekli büyüyor. Daha fazla tüketici her gün çevrimiçi ve çogu ortalama tüketici daha harcamak için daha fazla para var.

Yakinda hemen hemen herkes bunu yapiyor olacagi tahmin edilmektedir. Ama milyonlarca bugün bile yüzlerce dünya çapinda yapiyoruz. E-ticaret büyüdükçe, daha fazla insan kendilerine uygun herhangi bir zamanda, evden kendi zamaninda alisveris kolayligi tadini çikariyor. Örnegin, yaslilar ya da evden çikamayan bir kisi, yogun bir yasam tarzi ile bir yönetici, ya da kimse sadece yerel magazalarda bulunamiyor bir ürün ariyorum.

Haftalik alisveris çok daha kolay. Bunun yerine arabaya alma ve trafik ile mücadele ki, gürültü, dükkan veya süpermarketlerde kuyruklar, daha fazla insan ihtiyaç duyduklari hangi sirayla, evde Internet oturum ve ev teslim alabilirsiniz.

Bugün, bilgi sayfalari yeterli degildir. Birisi aradi ve aradiklari ürünü içeren bir web sitesi buldu, onlar anlik satin alma, kullanim kolayligi, veri ve ödeme güvenligi ve hizli olmasa da anlik teslim talep ediyoruz. Ayni sekilde sanki onlar sayaç ve onlarla götürüldügünü üzerine için ödenen ne istediklerini görülen fiziksel bir dükkan,, bulmustu.

Gerçek bir Internet magazasi müsterilerin kolayca belirli ürünler için arama ve tercihen onlar örnegin gazete ilani, dergi veya katalog alacagi daha fazla bilgi almak için, ürün bilgileri sayfalari arasinda gezinmek için izin, interaktif.

Tercihen tek bir tiklama ile, web sitenizin mümkün oldugunca basit ürünleri satin alma süreci, önemlidir. Sanal alisveris sepeti müsteri sonra bir müsteri satin almak istedigi ürünleri hatirlar onlarin ‘sepet’ ürün eklemek için dügmeleri tiklayin saglar, vergiler ve dagitim maliyetleri de dahil olmak üzere ödenecek toplam maliyet, hesaplar ve internetten dükkan sahibi emir gönderir müsteriler. Müsteriler için alisveris deneyimi, interaktif kolay ve hizli hale getirir.

Internet Explorer ve Netscape Navigator gibi Internet tarayicilari özel bir sifreleme yöntemi destekler. Bu Internet üzerinde yer edilirken kimse, bir siparis okuyabilirsiniz saglar. Bu sifreleme yöntemi SSL adi verilir. SSL yaygin olarak bilinen ve kabul edildigi için online siparis kabul ederken, her zaman müsterilerine daha rahat yapmak için, kullanmak gerekir. Ayrica alisveris güvenli oldugunu ana sayfasinda sag onlara. Daha Güvenlik konusunda onlari bilgilendirmek, daha iyi onlar dükkanda satin alma hakkinda hissedeceksiniz.

Eger e-posta tesekkür göndermek için bir otomatik cevap ile alisveris sepeti entegre, zahmetsizce satis ve yol takip baslangici olarak e-posta listeleri yönetmek ve tekrar müsteri insa edebilirsiniz. E-posta pazarlama dogru ve etik yaklasti eger, müsterileriniz ile ömür boyu iliskiler kurma geribildirim sunmak, hedef pazar arasinda egilimleri ve birçok yararlari belirlenmesi en faydali ve karli bir yöntemdir.