ebay satmak için nasil bu stratejileri ana.

EBay satmak nasil ögrenmek gerçekten zor degil. Bu temelleri çok daha fazla olmasi gerekmez, ve yeni baslayanlar hem de uzmanlar ayni seyleri gerekir: satmak için internet erisimi olan bir bilgisayar, bir eBay hesabi ve ürünleri. EBay ürün satmak için nasil ögrenme takip etmek su basit adimlari bir göz atin.

Yapmaniz gereken ilk seylerden biri online almak ve eBay satis hakkinda birkaç makale okunur. Her zaman önce aslinda bir sey baslangiç ??olabilir kadar denemek ve ögrenmek için akilli bir fikir.

Bu eBay seyler satmak için oldukça ucuz olsa da, uzun bir öge satisa oldugu gibi devam edecektir listeleme ücreti ödemek zorunda.

Yani, kendinizi birkaç dolar kaybi yedek için, ipuçlari ve kendi web sitesi Site Haritasi bölümünde diger eBay bilgi aramak, ve hatta online bilgi kaynagi bir wiki veya baska bir tür ek ipuçlari bulabilirsiniz emin olun ve isaretçiler.

Bir kez eBay hakkinda ögrendim ve seyler nasil çalistigini, sadece dalis ve kendiniz için denemek zorunda.
Bir eBay hesap için kayit ve sonra açik artirmaya isteyebilirsiniz bir öge düsünüyorum.

Bu bir deneme, bu yüzden degerli bir madde olmak zorunda degildir. Bu resimler, antika, koleksiyon, ve kameralar satabilirsiniz … temelde akliniza gelebilecek her seyi. Yapmaniz gereken tek sey bir fiyat koymak ve satmak için beklemek (eBay nasil adim adim gösterecektir), post it oldugunu.

Alicidan posta bilgileri ile birlikte madde satti ve öge için ödeme aldik sonra, posta kapali madde ve alici bazi geribildirim vermek. Eger satilan ürünler kapali alici ve posta yanit verirken hata mesaji mümkün oldugunca hizli olmaya çalisiyorum istiyorum. Hizli ve kolay basa çikmak iseniz, o zaman alici hem de bazi geri birakacaktir.
Geri bildirim güven ve kim eBay güvenmemeyi ögrenmek için en iyi yoldur.

Bir ögeyi sattim sonra, kendinize bir PayPal hesabi almak. Neden? PayPal eBay seyler satmak zaman ödeme için en kolay yoludur.

PayPal kullaniyorsaniz, o zaman da eBay magaza alisveris sepetleri gibi özel özellikleri kullanabilirsiniz. Yine de, PayPal kullanarak en önemli sey, ürün için kredi karti alabilir olmasidir.

Tabii, eBay ve PayPal hem de yeni baslayanlar için biraz korkutucu olabilir, ancak çok hizli bir sekilde yetkin olacak. Bir online satici is her türlü ayarlamak için güçlü olmak zorundadir, ve büyük oyuncular nereye, e-ticaret, eBay ve PayPal geldiginde oldugunu.

Peki, eBay satmak ne biliyor musunuz? Her gün eBay’de satilan ögelerin çok sayida kategorisi vardir. Insanlar gerçekten farkli mal çok toplamak ve satin almak.

Ben baskalarina sahip olmaya degmez düsünebilirsiniz seyler ile evlerini doldurmak gibi nasil gerçekten inanilmaz bulmak, ama eski “Bir kisinin çöp baska bir kisinin hazinedir” diyerek hatirliyorum.

Ancak, bu kötü bir sey degil. Birçok kisi baska bir sürü insan istemiyorum ve eBay onlari karsilamak için harika bir yer oldugunu seyler istiyorum. Tabii, alt par ürün listesine eBay bir sürü insan vardir, ancak bazi gerçekten harika seyler satan bir sürü insan da vardir. Kendiniz kontrol ve eBay satmak için ögrenme hiç hayal olabilir çok daha eglenceli oldugunu göreceksiniz.