Güvenli online alisveris için 10 ipucu

emin sitenin güvenli oldugundan emin olun

Insanlar sadece güvenli alisveris siteleri alisveris gerekir. Site arama çubugu https:in harfleri olacaktir. Bu güvenli bir web sitesi ve hassas mali bilgiler ile güvenilir olabilir anlamina gelir.

bir fiyat karsilastirma yapmak

Bu ilgi ve ürün hatali oldugu ortaya açilmiyor emin olun oldugunuz ürünlerde bir fiyat karsilastirma yapmak önemlidir. Çok düsük fiyatlar söz ama dolandiriciligi çikmak orada web siteleri vardir.

Tüm alimlar için kredi karti kullanmak

Çevrimiçi alisveris yapmak için bir banka karti yerine kredi karti kullanarak çok tehlikelidir. Banka kartlari tüketici çek ve tasarruf hesabi bagli olmasidir. Bir kimlik hirsiz bir kisi daha sonra gelen bu kisinin banka karti numaralari çalabilir ve birkaç dakika içinde banka hesabi bosaltmak siparis oldugu web kesmek mümkün ise.

net tanimlama zaman bitmis alisveris

Bir kisi kontrol ve kendi arama geçmisini temizlemek ve mümkün oldugunca çabuk kendi tanimlama bilgilerini silmeniz gerekir emir tamamlayarak tamamlandiginda. Bu bilgiler alarak korsanlari önlemeye yardimci olur.

Özel online alisveris yapmak

Online alisveris yapmak için internet kafelerde gitmeyin. Evinizde özel olarak yap. Sadece kamu yapilabilir web tarama ve diger Internet ile ilgili isleri için Internet kafeler kullanin.

gelecek alimlar için kredi bilgileri kaydetmek asla

Bazi alisveris siteleri ileride alimlar için kisisel adi dahil olmak üzere bilgi, adres, telefon numarasi, banka numaralari vb kaydetmek için izin verecek. Bu kutuyu tiklayin ve her zaman yeniden girmeyin.

akillica alisveris

Akillica önceden ve dükkanda fiyat karsilastirmalari yapmak, istediginiz ve nerede bu azaltir sonra online harcanacak için gerekli süreyi alisveris önce bulmak ne biliyorsaniz. Bu kimlik hirsizlari tarafindan hedef olma sansini azaltir.

garip degerlendirmeleri aramak

Bazi magazalar insanlar gerçek olamayacak kadar iyi kendi yorum yaz var. Her zaman online magazalar tarafindan yararlanmaktadir olabilir görmek için olumlu ve olumsuz degerlendirmeleri okumak.

yazim hatalari aramak

Yazim hatalari çok sey var web siteleri genellikle aldatmaca web siteleri vardir. Sadece yanlis bir mektup yazarak aldatmaca tüketicilere isteyen kisiler tarafindan çalistirilan bir kukla web sitesi için birini getirebilir örnekleri olmustur. Gut ile düsünün ve web sitesinin mesru oldugundan emin olun.

çok fazla para çevrimiçi harcamak yok

Sadece küçük bilet öge online alisveris yapmak. Kisi bunlari görmeden önce pahali esyalar satin almak tehlikeli olabilir. Para söz konusu oldugunda kumar ve her zaman bir sey satin almak için taahhütte bulunmadan önce ödev ve arastirma fiyatlari yapmayin.