Hayalinizdeki nasil e-ticaret uygulamasi ile gerçek

Internet önemli bir fenomen son birkaç yilda bu yana ortaya çikmistir: bu E Ticaret denir. Bir e is basarili çalistirmak için, is personel karlilik düzeyi korumak için çesitli faktörlere, dikkate sahiptir.

E ticaret ve perakende is arasinda benzerlik bir çok sey var. Aralarindaki ortak nokta müsteriler üzerinde odak noktasi. Onlar müsterilerinin ihtiyaci konsantre ve baska bir sey için onlara öncelik.

Bir e ticaret magaza olusturmak:

Bir e ticaret magaza olusturma daha tugla ve harç ile bir perakende magazasi insa etmek gibidir. E-ticaret sitesi tamamlandiktan sonra, ürün pazarlama için bir ihtiyaç vardir. Ihtiyaci dogru pazarlama yapilmadigi takdirde, daha sonra e ticaret sitesi bu rekabetçi pazarda bile yetersiz gelir elde etmek mümkün olmaz o kadar büyüktür.

site optimize:

Büyük müsteriler tarafindan fark alma web sitesi optimizasyonu için büyük bir ihtiyaç vardir. Tüccar araci teslim ederken, bir sitenin arama motorlarinda yer alir emin olmalidir. Daha fazla gelistirmeleri için, ürün yem Froogle, sürekli olarak Yahoo alisveris gibi alisveris portallari sunulabilir.

Uygulama tasarimi:

Uygulama optimizasyon kolay oldugu bir sekilde dizayn edilebilir. Bu amaçla, tek tek ürün URL ayiklanir ve bir excel dosyasi kopyalanir. Bu URL’ler sonra kolayca Google ve Overture Kampanyalara alinabilir.

müsteri etkilesim:

E Mail yayinlari mevcut müsterilere gönderilebilir. Gruplar insanlarin seçilmis sayida olusturulabilir. e postalari genellikle geçen ay ürün satin seçilen gruplari gönderilir. Hediye kodlari ve kuponlar da ziyaretçi bir tesvik ona saglayarak ikinci kez site tekrar izin, gelisigüzel dagitilabilir.

nakliye maliyeti:

Genellikle nakliye maliyeti kullanici için bir konu o husustur. Bazen nakliye maliyeti sabittir ve bu nedenle tüccar ürün çok pahali çok agir ya da olmasa bile tam miktari ödemek zorundadir. Bu nedenle, ürün için özel olarak tasarlanmis bir gerçek zamanli nakliye fiyat gereklidir. Bir e ticaret saglayici müsterilerine Drop Shipping adli bir gerçek zamanli özel nakliye fiyat, (müsteri ilgili insanlarla etkilesim hangi) saglamak gerekir.

koruma özellikleri:

E ticaret sitesi kredi karti hirsizligi azalir, böylece müsterilerine en iyi güvenlik saglamak için mümkün ise, o zaman daha fazla satis mümkündür. Müsterilerin baska bir sey daha diger güvenlik saglayan web sitelerinden satin alma daha fazla ilgi oldugu görülmektedir, bu nedenle, e ticaret sitesi optimum güvenlik seviyesine sahip olmali.