Internet is ve çilgin finansal piyasalar

Bu çilgin zamanlarda, her türlü ve ölçekteki isletmeler sahibi ve isletme bu is üzerine odaklanmak korumak gerektigini her zamankinden daha nettir. Fena halde eksik bildirilen yaparken her zaman Diger bir deyisle topluluk ya da alan banka yani saglam bir is plani, teminat, vb bir isletme kredisi almak zorunda zorunda ayni seyler var gibi, isletme kredileri, hala sürece çok elde edilebilir sermaye hala duman ve aynalar dayanarak degil sürece girisimcilere kullanilabilir.

Gerçekler açik. Gayri Safi Yurtiçi Hasila borsa son 10 yildir hiçbir yerde gitti … tekrar bu hayatin bir bildirilmeyen ve büyük ölçüde taninmayan bir gerçektir ragmen yilda en az% 3 genisletmeye devam ediyor. Internet balonu ragmen, Y2K serap, en büyük tek bizim ülkeye saldiri, durgunluk, Irak Savasi ve büyük Savas Terör ve bir hükümet hazirlanmasinda Alan Greenspan tarafindan asiri sivilasma oldugu gibi gerçek konulara clueless sorunlar ve çözümleri … Bu ve ekonominin tüm aslinda ilerliyor. Bu ofis için çalisan ve düsünce sizi aldatmak için çalisan kisiler duymak ne ragmen sadece Aslinda meselesi.

Aksine söylentilere ragmen, biz finansal karmasa kendimizi hazirlayacagiz. Daha da önemlisi sizin için, size online is için kendi kaderini kontrol edebilirsiniz. Simdi bak, ancak Google ve ark ürün ve hizmetler için arama Amerika Birlesik Devletleri içinde ve disinda hem de önemli ve ciddi sorunlar ile basa çikmak için devam ediyor olsa da etkileyici büyümek ve büyümeye devam etmeyin.

Yani, aslinda yapmaliyim nedir? Internet Is odaklanin. Web sitenizin durumu ve saglik nedir? Sizin arzu veya beklenen is sonuçlari olusturuyor? Kolayca en önemli anahtar kelimeler için Google bulunur? En önemli anahtar kelimeler nelerdir biliyor musunuz? Web sitenize ziyaretçilerin dogru sayida dönüsüm elde ediyor musunuz? Eger tek internet pazarlama stratejisi olarak sadece Google veya diger arama motorlari dayanarak?

Eger bu sorulardan herhangi birine “hayir” ya da “Bilmiyorum” yaniti verdiyseniz, ciddi kapsamli bir internet pazarlama stratejisi gelistirmek düsünmek gerekir. Internetin gücü kullanicinin güç bulunmaktadir. Bu internet üzerindeki tüm ticari temas baslatan kullanici. Bu aktif ve ILGILI yerine statik, uysal ve açikça ilgisiz oldugu is web sitelerinde görevdeki olur. Kati Arama Motoru Pazarlamasi, Social Bookmarking, Sosyal Medya, Affiliate Pazarlama Programlari, ödenen online reklam ve metinsel ve görsel içerik için saglam bir taahhüt kullanimi olmadan online yarisma bütün dikkatini alir ve sirasinda, web sitenizin alakasiz ve nispeten görünmez kalacak sonuçta is kesinlikle sonuçlari oldugunu.

Benim üzerinde durdugum nokta: Amerika kisa satmiyoruz. Geçmiste iyi bir strateji olmustur ve bunu ileriye iyi bir strateji olmayacaktir sizi temin ederim asla. Ben 70 hatirlamak ve seyler gibi kötü ya da daha sonra daha kötü idi. Tüm boyunca, islerini ve kariyerlerini kendi odak tutulur ve yüksek büyüme yatirim oldu olanlar, nihai kazananlar ve yararlananlar vardi. 70 aksine, yeni ve harika bir araç var, bu internet var ve daha tam olarak kisisel ve profesyonel kendinizi gelistirmek için teknolojiyi ve iletisim bu büyük dalga binebilirsiniz. Ya sözde büyük is için ayrilmis mekan degil … Eger büyük çocuklar karsi rekabet ve hatta kazanabilirsiniz. Bu oyun alani bile ve kazanabilirsiniz!