Kendi ev tabanli internet is baslatmak için nasil

Ben bütün internet siteleri için kullanilan ayni temel formül kendi Kaykay Is nasil basladigini söylemek için gidiyorum.

Ben durumda Kaykay, birçok aylik arama vardi genel bir anahtar kelime bulana kadar google adwords aracini kullanarak, çesitli anahtar kelimeler yazilmalidir. Arama kutusuna Kaykay yazarak Kaykay çok kök kelime ilgili diger arama kelimeleri çok sayida ortaya çikaracaktir. Rekabet de gösterilen ve çok az rekabet ile iyi bir arama hacmi var anahtar kelime seçmeniz gerekir edilir, bu durumda, küçük bir rekabet vardi Baska bir deyisle, bir dizi bulmak mümkün oldu.

Asagidaki sözler listenin seçtim benim için olusturulmustur. Ben Kaykay seçmisti kök kelime kullanarak sonra bu ikincil kelime veya kelime bulmak mümkün;

DC sirt çantasi, tec paten kask, firinci kask, kaykay tekerlekleri, nasil kaykay yataklari temizlemek için.

Bu ifadeler iyi arama hacmi ve az rekabet vardi.

O zaman kadar iyi degildi arama kelimeleri ikinci bir listesini yapti ama Tamam:

kaykay, kaykay için kaykay, tekerlekler için rulmanlar tamamlamak, tec paten kask, firinci kask, DC sirt çantasi, sirt çantasi pateni

Simdi ne arama kelimeleri ve kullanmaniz gerekir ifadeler, o zaman insanlar ariyoruz bu seyleri tasir tam kaykay disli bir damla gönderen bulmak biliyorum. Bu yaptiktan sonra, ben bu anahtar kelimeler için web sayfasi optimize etmek için meta etiketleri ve web sayfasinin metin bunlari kullanarak bu anahtar kelimeler etrafinda web sayfasi olusturmak, bu insanlar bir arama motoru yaptiginizda arama motorlari benim sayfayi bulmak için yardimci olur , seçtigim bu anahtar kelimeler herhangi biri için arama.

Simdi benim web sayfasi kurmak var, ben etrafinda web sayfasi yaptiginiz bu ürünleri satan damla gönderen benim hesabi kurmak. Bir müsteri bir “pateni sirt çantasi” gibi bir sey satin almak için siteme gelince sonra onlar benim sitesinden satin almak ve paypal ile bana ödeme. Sonra damla gönderen bu siparis göndermek ve paten sirt çantasi satin ve müsteriye pateni sirt çantasi teslim edecek müsterinin adresini verir. Sonra benim maliyet için damla gönderen ödeme, ve ben ödenen ve ne müsteri ne ödenen arasindaki fark tutun.

Bu ayni islem size satmak isteyen oldugunuz ürün saglayabilir bir damla gönderen bulabilirsiniz sürece baslamak istiyorum online is herhangi bir türü için çalisir. Bir damla gönderen google arama kullanarak, her sey hakkinda bilgi ayni sekilde bulabilirsiniz.