ne e-ticaret çözümü oldugunu ve nasil bu kadar önemli

E-ticaret internet üzerinden ürün satin alma ve satis anlamina teknik terimler, elektrik ticaret olarak da bilinir. Son on yilda bu yana bilgisayar ve internet kullanimi da dünyanin herhangi bir yerinde kendi ürünlerini satmak böylece kisi online perakende magazalari açti o kadar popüler ve önemli haline gelmistir.

Eger internet kontrol ya da diger isletmeler ise hepsi kendi web siteleri yaptik ve tüketicilerin birkaç tiklama meselesi içinde ürünleri satin almak ve onlarin evde teslim almak, böylece çogu web sitesinde satisa ürünlerini sahiptir. E-ticaret sadece evde oturup kendi bilgisayarlarindan ürünler tercih ve onlarin kapiniza teslim almak gibi tüketiciler için çok zaman kazandirir bu alisveris yeni bir egilim. Bu zaman ve insanlarin diger ulasim maliyeti bir sürü kaydeder.

Üçüncü dünya ülkelerinde veya geri ülkelerde yasayan insanlarin internet durumu var ama bu ülkelerde bu sehirde birçok ithal ve markali ürünleri bulamiyor ve bunun için onlar için alisveris böylece yurt disina gitmek için beklemek zorunda. Simdi onlarin online web sitesi var birçok isletme dünyanin her yerinden gelen insanlarin kredi karti numaralari saglamak ve onlari evde teslim alma yoluyla kolayca ürünleri satin alabilirsiniz bir online magaza yaptik.

E-ticaret çözümleri kendi perakende magazalari azaltmak ve bir çevrimiçi magaza açti gibi isletmeler için oldukça tasarruf yardimci olmustur. Eger alisveris dikkat çekici dükkanlar gider ve dükkan sahibi için ödemek zorunda çünkü pazarlarda perakende magazalari sekilde daha fazla maliyet ve daha sonra çesitli diger giderler ve size örnegin alisveris çalisirken bakmak zorunda küçük seyler vardir faturalar ve dükkanda ögeleri kayit tutma gibi. Bütün bunlar sorunsuz bir çok sey var ve çok para harcanan gerektirir.

Online magazalar yönetmek çok kolay ve sehirde perakende magazalari ile karsilastirildiginda çok miktarda harcamak zorunda degilsiniz. Bu yazilim tüketicilerin olmadan islem yapmak mümkün olmayacaktir çünkü sadece satis için ürünler sunan bir web sitesi gelistirmek gerekir, çevrimiçi ürünleri satan iki seçeneginiz var, ilk web sitenize bir alisveris sepeti yazilim sahip olmaktir, bu önemli ve web sitesinden ürün satin. Yazilim iki türü vardir, ilk olarak barindirilan alisveris sepeti yazilim ve diger kendi yazilimi sunucu üzerinde yüklü sahip olmaktir.

Yazilim ve islem saglayicilari tarafindan ele ve muhafaza edilir gibi kendi yazilim için korumak ve güncellemek için ek teknik personel gerektiren hangi için kendi yazilimi çalistirmak ve yönetmek için gereken süre Hosted alisveris sepeti saglayicilari, küçük isletmeler için tavsiye edilir sunucu yazilim ve islemlerin kayitlarini tutmak.