neden CRE e-magaza için yüklü isterim

Internet ticari kullanim için açildigi zaman ticaret 1991 yilinda mümkün oldu. O zamandan bu yana online reklam panolari bir tam fonksiyonel, kisisellestirilmis bir alisveris deneyimi için gelismistir. Kisi online alisveris güven basladigi önemli bir dönüm noktasi geldi ve daha sonra is toplayip basladi. E-ticaret için hayatta kalmak için gerekli olan çok sayida buluslar arasinda online alisveris sepeti. Alisveris sepeti alici hizli ve kolay alisveris saglayan yazilim tarafindan yapilir – ve belki de en önemli icat.

Su anda internette birçok e-Ticaret magaza yönetimi yazilim programlari vardir. Zen Cart ve CRE Loaded – üç büyük olanlar OsCommerce ve iki spin-off vardir. Zen Cart ve CRE Loaded operasyonlarin osCommerce çekirdek kümesine benzer. OsCommerce e-ticaret web sitesi en basit sürümü olarak kabul edilir ve yaygin olarak çok fazla trafik yok magaza ile kullanilir. Zen Cart en kullanici dostu e-ticaret sistemi olarak kabul edilir. CRE Loaded en kapsamli olarak kabul ve aktif veya sahibi istedigi gibi devre disi birakilabilir en dahil seçenekleri ve özellikleri farkla ile geliyor.

CRE Loaded gelisimi Zincir Reaksiyonu E-ticaret 2001 yilinda kurulmustur sonra basladi ve müsteri taleplerine hosting yanit olarak yapildi. Müsteriler ve kullanicilar binlerce dogrudan geri bildirim olusturulan, CRE Loaded özellikleri ve yetenekleri tam olarak gerçek dünyada test edilir gerçek yetenekleri temel alir.

CRE Loaded su anda zaten varsayilan OsCommerce kurulum dahil pek çok üzerinde ve ötesinde 39 ek modüller vardir. CRE Loaded de ücretsiz ve ücretli sürümleri hem de güçlü bir alisveris sepeti çözümleri sunmaktadir. CRE Loaded daha iyi bir sablon sistemi vardir ve “bagli kurulus yöneticisi” Eger satis basina ödeme yüzdesi bagli kurulus hesaplarinin her biri için orani yani sira satis performansa dayali bir katmanli yapisi saglayan belirlemenizi saglar.

Temel raporlama araçlari da, izlenen satin alinan ürünlerin gösteren ve müsteri siparisleri toplam dahildir. Bu hizmet için ödemek zorunda kalmadan online pazarlama anlamina gelir – müsterilerinize e-posta için temel bir haber bülteni kurulum gibi bir veritabani yedekleme yöneticisi, ayni zamanda araç seti bir parçasidir.

CRE Loaded ile Ürün Yönetimi çok basittir. Sen hiçbir zaman saklamak için yeni ürünler ekleyebilirsiniz. Bu ürün ve kategori eklemek için bir araç var ve ürünler, kategoriler ve alt sayisinda herhangi bir sinirlama yoktur. Kolayca kopyalayip yani kategoriler arasinda ürün tasiyabilirsiniz. CRE Loaded da ürün ve seçenek türünü özellikleri tespit özellikleri için herhangi bir sinirlama içeren, Gelismis Ürün Yönetimi yetenekleri sunuyor.

CRE Loaded için tek dezavantaji nedeniyle tüm özellikleri bu çesitli ilk basta yönetmek için biraz daha zor görünebilir olmasidir. Ama yeni 6.2 sürümü bu bir çözüm sunuyor. Bes yeni menüler ek olarak, daha iyi bir organizasyon ve düzen vardir. Yeni bir Yönetici “Kontrol Merkezi” vardir – güç kullanicilari ve normal kullanicilar için ÜCRETSIZ biri için ek fonksiyonlari ile PRO sürümü – iki versiyonu bulunmaktadir. Ayrica, güvenlik ve sahtekarlik korumasi artirildi ve yükleme yeni bir yükleyici ile daha kolay yapilir.

Bir kalite standartlarina uyumlu sablon tasarim alarak standartlara uyum, CRE Loaded sistemi yararlari büyük ölçüde kaygilari ile ilgili olarak.
Kisisel online magaza, büyük kurumsal online magaza veya çevrimdisi bir sunum: CRE Loaded sablonlari ile isletmelerin çok farkli türleri için Webshop tasarim ve optimize edilmis düzenleri ayarlayabilirsiniz. CRE Loaded sablonlari kolay kurulumu ve tasarimlari kolay özellestirmek – Eger zaman ve para tasarrufu. CRE Loaded sablonlari CRE Loaded online magaza baslatmak için gerekli tüm dosyalari ile birlikte gelir. Bu dosyalar sunlardir: PHP, CSS, ve görüntü dosyalari. Yükleme yönergeleri ve üstün destek hizmetleri her sablon ile saglanir. CRE Loaded Sablonlari veritabani kullanicilari ile CRE Loaded e-ticaret magazalari daha popüler hale güvenligi en yüksek seviyesine sahiptir.
Son bir not, ile dagitim 100.000 ‘den fazla birim, saldirgan sürüm takvimi ve çok sayida sanayi ortakliklar, Zincir Reaksiyonu E-ticaret ve CRE Loaded gelecekte de e-ticaret ön planda kalacaktir.