Bir acemi para online yapabilirsiniz

Birçok yeni ortagidir pazarlamacilari online para yapmaz. Aslinda, 90’dan fazla% ilk yil içinde az ya da hiç para kazanirsiniz. Neden çogunlugu hiç para yapar iken bazi insanlar bagli kurulus pazarlama ile milyonlarca yapmak olabilir?

En yeni baslayanlar basarisiz bir büyük nedeni yutturmaca için sonbahar oldugunu. Bir arkadas ya da ortak bagli ürünler ile kullanilabilir fantastik kar hakkinda onlara çünkü kendi online is baslamis olabilir. Kendi acemilik Çünkü sag atlamak ve üzerinde arama yapiyor baslayacak ‘bagli ürünler ile para kazanmak.’ Arama Bu tür bagli ürünler kullanarak para kazanmak yardimci olan pek çok ürün getirecektir. Ne yazik ki, bu ürünlerin bazi ay bir konuda milyonlarca yapabilirsiniz söylüyorlar. Deneyimli olanlarimiz ürün bu tür genellikle bir aldatmaca oldugunu biliyoruz. Ama acemi aldatmaca için düser ve kredi karti ortaya çikarir.

Bir ay geçti ve o hiç para yapilmis, o bu ürün terk ve baska bir sey geçer. O büyük forumlarda bazi yaptigi ilk arastirma yaparken çok daha iyi olurdu. O olsaydi, o (ya da herhangi bir para çevrimiçi) bagli para kazanmak için anahtar trafik olusturmak oldugunu ögrendim olurdu.

Acemi pazarlamaci bu ikinci ürün ile ayni sürecinden geçer. O verimli trafik olusturmak için nasil ögrenmis degil, çünkü, o para kazanmak çok az umut vardir. O sadece bir ay kadar için bir program ile kalir, çünkü o para kazanma NO UMUT vardir.

Bu is için yeni ve para kazanmak istiyorsaniz SO, büyük forumlarda da ilk arastirma yapmak. Savasçi Forum ve Digital Point iki iyi olanlardir. Forumlarda Çogu insan is için yeni olanlar yardim etmeye istekli daha vardir. Ikinci olarak, hangisi programi size tanitmak tercih, iyi, yüksek kaliteli bir ürün oldugundan emin olun, ve birkaç ay için kal. Baska bir sey vazgeçmek ve yükseltmeden önce tüccar satis sayfasi için en az 300 kisi gönderdiginiz adres emin olun. Bu teknikler istihdam ederek, size iyi bir sans ‘hayir umut’ para kazanma sansinizi artirmak.

Eger para kazanmak için ögrenmek istiyor musunuz? Benim ücretsiz ebook alin ve online para kazanmaya baslamak!