Bir damla gönderen seçmek gerekir wisely_

Gemi dagitim tedarikçiler büyüyen ve kurulan perakende internet sirketlerinin yani sira ev tabanli isletmelere, yeni için mükemmel bir ürün kaynagi olabilir birakin. Eger sahte bir toptan damla gönderen seçerseniz Ancak, basarisizlik olasiligini artirmak ve en iyi çok az veya hiç kar için çok fazla zaman kaybina sebep olacaktir. Ne yazik ki o zaman mesru toptan damla gemi ürünleri tedarikçileri vardir çok daha dolandiriciligi ve sahte açilan gemi sirket bulunmaktadir. Inanç bir siçrama yapmayin! Biraz arastirma ve bir karar zaman, çaba ve para kaydedebilirsiniz.

En sözde dropshippers gerçek toptan dropshippers.Most degildir bir dropshipper olarak kendilerini tanitan bir “orta adami” ama gerçek bir toptan dropshipper olmasi gerekiyordu ne çok yetersiz kalmaktadir. Ayrica bir MLM (çok katli pazarlamaci) olarak bilinen bir orta adam, sahte dropshipper ücreti abonelik ücreti veya üyelik ücreti ürünlerini erismek için sürece gerçek toptan fiyatlarla ürünler, dropship sunmak mümkün olmayacaktir. Sahte dropshipper abonelik veya üyelik ücreti almaz, o zaman sahte dropshipper gerçek toptan fiyatlarla sunmuyor bulacaksiniz. Bir düsünün. Bir dropshipper gerçek toptan dropshipper ise gerçek bir toptan dropshipper gerçek toptan fiyatindan daha düsük fiyatlarla dogrudan üreticilerden çok büyük miktarlarda ürün satin alacak gerçek bir toptanci oldugu için, daha sonra dropship sirket toptan ürün satan, kar kazanir. Gerçek bir toptan dropshipper sonra satmak / perakendecilere gerçek toptan fiyatlarla ürünlerini dagitacak. Ürünün üretici fiyat ve toptan esya fiyat arasindaki biçimlendirme is kârli bir toptan dropshipper korumak için gereken kar marji oldugunu.
Sahte damla nakliyatçilar genellikle abonelik / üyelik ücreti veya sahte dropshipper kadar gerçek toptan esya fiyatlari ya da sahte bir damla gönderen yüksek fiyatlar ve abonelik / üyelik / erisim ücreti talep edecektir Yukaridaki fiyatlar talep edecektir tahsil edecektir spot.A sahte damla gönderen kolaydir. Gerçek bir toptan damla gemi sirketi perakende tüccar önce ürün satmak için perakendeci toptan damla gönderen bir sey ödemek zorundadir saglayan ve gerçek bir toptan damla gönderen gerçek toptan fiyatlarla ürün satan bir “özgür” toptan dropshipper olacaktir. Eger kayda deger kar yapma en iyi sansi sahip olmak istiyorsaniz her zaman gerçek bir toptan damla gemi sirketi olup olmadigini belirlemek için prospektif bir damla geç soru gerekir. Özetle: true daha Gerçek bir toptan damla shipperWill bir toptan ürün elde sahte toptan damla shipperWill ücret üyelik / abonelik / erisim ücreti için erisim veya ücret abonelik / üyelik fees.Will sarj gerçek bir toptan satis fiyati için ücret degil, orWill ücret fiyatlari oldukça yüksek toptan, orWill sarj üyelik / abonelik / erisim ücreti ve gerçek toptan çok daha yüksek fiyatlar.

Gerçek bir toptan dropshipper her seyden önce bir toptan dagiticisi: gerçek bir toptan dropshipper nasil belirlenir. Gerçek bir dropshipper perakende ticaret adina bireysel müsterilerine anonim tek toptan ögeleri dropshipping katma hizmeti sunan bir toptan distribütörüdür. Tüm toptan dagitim çok az dropshippers olan aslinda, dropshippers, ama gerçek bir dropshipper her zaman toptan distributor.Since gerçek bir toptan dropshipper bir toptan dagiticisi, gerçek toptan dropshipper bir toptan dagiticisi oldugu gibi çok büyük miktarlarda ürün satin alir. Büyük miktarlarda derken harcama onlarca ve her ürün dolar yüz binlerce gerçek dropshipper hisse senetleri anlamina gelir. Gerçek bir toptan dropshipper Çogu zaman, sadece bir toptan dagiticisi gibi, fabrika ve üreticilerin dogrudan satin bir ithalatçisi. Gerçek bir dropshipper gerçek dropshipper dogrudan üreticilerden büyük miktarlarda satin beri ürün asagida toptan esya fiyatlari satin alir. Üreticiler küçük miktarlarda satmaz. Gerçek dropshipper dogrudan üreticilerden büyük miktarlarda satin alir ve pozitif kar marji koruyarak gerçek toptan fiyatlarla sunabilir çünkü Gerçek bir toptan dropshipper gerçek bir toptan satis fiyati sunacak. Sahte dropshippers onlar toptan dagitim satin çünkü abonelik / üyelik / erisim ücreti veya gerçek toptan çok daha yüksek chrage fiyatlar sarj etmek ya da gerçek dropshipper kendileri kullaniyor. Sahte dropshipper gerçek toptan dropshipper degildir ve sahte dropshipper karinizi alir gereksiz bir “orta sirketi” dir!

Gerçek toptan açilan gemi dagitim böylece gerçek bir damla nakliye sirketi depo alani ve magaza ve gemi ürünleri almak için forkliftler ihtiyaci, büyük miktarlarda satin. Hatta küçük bir damla gemi distribütör web sunuculari ve is operasyonlarini kolaylastirmak ve bir toptan damla gemi tedarikçisi olarak verimli performans kolaylastirmak invetory kontrol yazilimi için forklift ve depolama raflari altyapi dolar degerinde milyonlarca olabilir. Bir sahte damla gönderen olasilikla benzer bir altyapi ya da herhangi bir alt yapi olmaz. Sahte damla nakliyatçilar genellikle sunduklari ögeleri envanter yok ve bu nedenle ürün stok onlarin olmadigi için sahte bir damla gemi sirketi satin alma iptal etmek gerekebilir ve sahte damla gönderen en geç (gerçek toptan kadar geçerli hiçbir fikrim yok ) Gemi dagitici birakin bunlari ögenin stokta söyler.

Success.Real toptan damla nakliyatçilar gerçek toptan fiyatlarla ürünlerini satmak için gerçek bir toptan damla nakliye sirketi satin toptan ögeler üzerinde daha iyi kar marjlari neden olur böylece gerçek toptan dropshipper kullanarak, olasilik artacaktir. Gerçek toptan dropshippers kendi toptan stok dogrudan kontrol sahibi onlar depo kendi toptan products.Do ödevini pazarlama taahhüt ve toptan bir damla gemi sirketin ürünleri satmadan önce çünkü. Bir sürü soru sormak. Kendi ürünlerini saklamak eger ileriye dönük bir damla gemi tedarikçi sorun, damla gönderen depo onlarin depo ziyaret edebilirsiniz eger sormak bulundugu isteyin. Eger yapabiliyorsaniz size damla gönderen olasi bir damla gemi geç degerlendirmek için facilities.Another harika bir yoldur açilan gemi sirketi ile çalistim diger insanlara sormaktir var ziyaret etmelisiniz. Favori arama motoru gidin ve “damla gemi tartisma grubu”, “açilan gemi mesaj panosu” ya da “açilan gemi thread” için bir arama yapin. Tarafsiz bilgi için iyi bir kaynak ebay en tartisma gruplari oldugunu. Ebay ziyaret, kendi tartisma gruplari aramak ve “damla gemi”, “dropship” veya “damla nakliye” için bir arama yapin. Herhangi bir sans ile potansiyel damla gönderen bir güvenilir ve bagimsiz bir görüs bulmak mümkün olacak. Her zaman arastirma yapmak ve karar bir karar.