bir online tanisma siteleri ile 50k bir ay yapmak

Iyi arkadaslik dünya çapinda milyonlarca insanin hayatini degistirdi bir fenomen oldugu belgelenmistir. 25 yas Avrupa’da her bes tekil ve ABD’nin ikisi – 40 ya bir ortak bulmak için, ya da sadece yeni arkadaslar edinmek tarafindan sosyal yasamlarini gelistirmek için hat hizmeti bir kullandik.

Kalma sektöründe Bu üstel patlama siteleri kendilerini sahip olma ve isletme birçok sirket sadece birkaç ay bir konuda önemli bir gelir elde etmek duran bir baslangiçtan gelmis anlamina gelmektedir. Daha sonra tekrar, bu gömlek kaybetmek gibi mümkün online dating küçük bir servet yapmak mümkündür ancak. Her basarili site için, sadece ‘yanlis var’ bes daha var. Eger bu birkaç temel kurallari izlerseniz, sadece pek çok tüketici için basli basina bir yasam tarzi seçimi haline degil sahip siber-devrim, ama yöneticileri girmek için son derece karli bir pazar katilabilir.

1. Nis çalisir. Evet, hepimiz sektörün hakim küresel tanisma siteleri isimlerini biliyorum, ama üyelerinin milyonlarca çeken bir site olusturmak istiyorsaniz, sadece merdivenin ilk basamagina almak çok derin cepleri ihtiyacimiz olacak. Ya bu bisikletçileri, askeri personel vb ya da sadece bir sehir veya eyalet kapsayacak cografi hedefli siteleri gibi özel ilgi gruplarina hitap pek çok çok basarili site var. Kavrami bu tür avantaji tüm gelenler çeken bir hizmeti daha tesvik etmek çok daha kolay ve ucuz olmasidir. Online pazarlama, özellikle çesitli ödeme tiklama basina arama motorlari, sofistike böylece asiri mali kaynaklari germek zorunda kalmadan yatiriminizin geri dönüsünü en üst düzeye çok özel olarak hedef kitlenizi saglar.

2. Sitenin tasarimi üzerinde-karmasik etmeyin. Ana temel amaci ziyaretçiler farkli renk ve tasarim özellikleri kullaniminizi hayret degil, servis kayit tesvik etmek olmalidir. Sadece iki renk (bir tercihen mavi olmalidir – güven rengi) sadik beyaz bir arka plan üzerinde ve her ne pahasina dügmeleri yanip kaçinin.

3. Sizin önerme basit tutun. Bir tanisma siteleri bu yüzden sadece ‘teccies’ da kullanabileceginiz karmasik görünüyorsa, size en kisa sürede ana sayfanizda onlar arazi olarak hedef kitlenizin en kaybedersiniz. En basarili tanisma siteleri resim profilleri ve güvenli mesajlasma çok temel sistem teklif etmektedirler. Insanlar, kendi profillerini yaratabiliyor, fotograf yüklemek ve onlar uyumlu olabilecegini düsünüyorum kiminle diger üyelerine e-posta mesajlari göndermeye baslamak,-kayit. Çok kolay ve bunu yapmak için bilgisayar bilimleri bir derece olmasi gerekmez. Ama özellikleri sasirtici bir dizi teklif orada pek çok site var – video profilleri, psikolojik profil ve benzerleri; hepsi çok pahali entegre ve yönetmek ve en, samimi olmak gerekirse, zaman ve para tam bir israf vardir için.

4. Bir ücretsiz deneme imkâni sunuyoruz. Bu nasil karli bir is olusturmak için size iddia bir makale oldukça ironik görünebilir, ancak üyeler bir abonelik ücreti ödemek için almak için, bunlari ilk etapta sitenize kayit için almak zorunda. Eger insanlarin etrafinda bir göz atalim, veritabani göz atmak ve belki de diger insanlara mesaj bir çift göndermek, onlar çok daha onlara ne bir tat vermeden hemen bunu onlara sorarsaniz daha abone olmak istiyorum muhtemeldir sitenize sunabilir.

5. Mümkün oldugunca çabuk veritabani doldurmak. Insanlar diger insanlarin takip onlar tanisma siteleri katilmak ve birçok üyesi var degil gibi sitenize görünüyorsa, o zaman insanlar bir sokulmamak ne zaman. Eger baslattiginizda, bu kurucu üyelerine ücretsiz abonelik sunuyor sinirli bir e-posta pazarlama kampanyasi yapiyor iyi deger. Unutmayin, basarili bir online partner is yaratma en zor kismi ilk 100 tescil almak için – size haftada bir ve ilk sign-up için bir özgür sunmaktir yapmak için hizli bir sekilde onlari orada istiyorum. Para kaybetme degil – bu en önemli üyesi olan ve onlar olmadan is geçmis ilk baz almazsiniz.

6. Akillica pazarlama bütçesi geçirin. Etkili bir sekilde tesvik etmek için bir tanisma siteleri para atmak zorunda degilsiniz – sadece akilli olmak zorunda. En kisa zamanda size sitesi baslatmak olarak ülkede faaliyet gösteren ana aglarindan biri olan bir ortaklik programi olusturulmasi. Ortaklar bir gelir paylasimi esasina göre is trafik bakin üçüncü taraf web-siteleri. Eger programa katilmak için bagli ödemek zorunda degilsiniz, sadece onlari ürettigi herhangi bir abonelik gelir yüzdesi sunmak ve bu kendinizi tesvik en maliyet-etkili bir yoldur. Eger büyük motorlarinda ödeme tiklama basi kampanyalar tesvik ne zaman ve ayrica genel arama-terimleri kaçinmalisiniz. ‘Partner’ ve ‘arkadaslik’ gibi anahtar kelimeleri teklif ve sitenin gerçek kavramina daha uygun olan nis açisindan daha az iyi dönüstürmek için pahalidir. Eger, örnegin, ‘Chicago partner’ ya da teklif ve daha genel anlamda çok daha iyi bir dönüsüm orani verecektir nispeten ucuz olacak ‘Chicago’da single’ gibi anahtar kelimeleri, Chicago’da single yasam için bir randevu hizmeti yayinlaniyor.

7. Iyi müsteri hizmeti sunuyoruz. Unutmayin, üyeler olarak bilgisayar anlayisli gibi olacaktir ve ne zaman bunlardan herhangi bir sorun (unutulmus bir sifre ya da oturum açma zorluklar genellikle en yaygin), sizin için çaba ile site temas olmaz birçogu gerçek insanlar en kisa sürede size edebiliyoruz olarak yanit verir. Bir cevapsiz mesaj aslinda çok göz ardi ya da kaçinilmaz olarak alacaksiniz postalari cevap ertelendi olmayan bir üyesi kaybetmek en kolay yoludur.

8. Üyeleri ile iletisim kurun. Geçen kadar bu noktada yapti ama ben yukarida sözünü ettigim sey kadar önemlidir. Ettik Veritabaniniza bir haftalik bültenine insanlara bir düzenli olarak (onlar log-in gerek kalmadan siteye e-posta dogrudan tiklama edebiliyoruz özellikle) kendi hesaplarina giris-ve de tesvik etmek için yardimci olacaktir tesvik edecek is arasindaki ve müsterilerin ödeme var duygusal bag. Tüketici online varlik için her is bir insan yüzü olmali ve bu göz ardi site sahipleri kendi zararina bunu.

Yani orada o var, ben yukarida özetlenen ve siz de bu heyecan verici ve canli pazar sektöründe sunulan önemli senin biçmek bu tavsiye sekiz parçaciklari aldirmak.