Bu alisveris sepeti ucu ile alisveris sepeti terk minimize

Alisveris sepetleri kullanirken Hepimiz yasadim. Biz aradik, satin linke tiklandiginda biz gereken ürün ile bir web sitesi bulundu, … ve sonra her seyi terk etti.

Internet üzerinden tüm kullanicilar tarafindan bu bir deneyim çarpin ve alisveris sepeti terk yerde zaman 59.8% aldigi ayilma istatistik bulabilirsiniz.

Bu sizin için olmasina izin vermeyin.

Siparis formu: Bu yazida, onun sonuca bir satis çekilmesiyle ilgili en önemli degiskenlerden biri arastirmak.

“Dogru yerde miyim?”
Bu, kötü entegre siparis formlari ile web sitelerini ziyaret saskin kullanicilar kendilerine sormak soru. Birçok web sitesi sahiplerinin tasarimcilari güzel web siteleri olusturmak için ise.

Onlar özellestirilebilir olmayan bir alisveris sepeti sistemi kullandiklari için bu siparis sayfasi geldiginde çogu zaman, hatta yetenekli tasarimcilari topu düsecek.

Ziyaretçi web sitesine gider, ürün siparis tiklar ve geldikleri sitesi gibi bir sey görünüyor bir emir sayfaya gönderilir. Saskin ve belki de rahatsiz, ziyaretçinin sepeti ve satis terk.

Siparis formu özellestirin

Eger bir web siteniz varsa ve çevrimiçi ürün veya hizmet satiyorsaniz, o zaman muhtemelen özel bir güvenli sunucuda depolanan bir siparis formu var.

Ben siparis formu özellestirmek için derken, ben size marka web sitenize siparis formu istediginiz anlamina gelir. Siparis formu görünümünü çok yakindan izleyici onlar satin baglanti tiklandiginda, aslinda sitenizi sol, fark bile yok ki web sitenizin uygun oldugundan emin olun.

bir alisveris sepeti bakmak için ne?

Sorunsuz bir sekilde web sitesinden siparis formu için müsteri hareket eden bir alisveris sepeti sistemi bulun. Eger bakmak maç ve web sitenizin hissediyorum böylece, kendi grafik ve renklerle siparis sayfasi degistirmenizi saglar birini kullanin.

Web sitenizde renk aksan kirmizi Örnegin, o zaman siparis formu kirmizi renk aksan olun. Eger siparis formun üstündeki grafik logo degil, düz metin olarak sadece sirket adi koymak mümkün olmak istiyorum. Eger siparis formunda arka plan rengini veya doku web sitenize tam olarak uygun olmalidir. Ve böyle devam eder.

Ziyaretçi güvenli-sunucu siparis formu üzerinde siparis baglanti ve arazileri üzerinde tikladiginda, satin alma tamamlanmasinda emin ve güvenli hissetmeniz gerekir. Ziyaretçinin onlar dogru yerdesiniz hiç süphe olmalidir.