Bu yil Diwali 5 Kasim üzerindedir. 2.010

Diwali sevinç bir festival oldugunu ve Hint Yeni Yil getiriyor. Diwali yasli aile üyeleri nimet kutlanir. Diwali festivaller sevinç ve herkesin hayatini mutluluk dizi getiriyor. Ortak bir egilim de Hindistan ya da yurt disinda kendi sevgililer hava ile insanlar paylasmak keyif veriyor.

Çocuklar ve Gençler için Diwali Tatlilar ve yangin kraker ilgilidir. Çocuk kraker ile Diwali kutlamak için seviyorum. Onlar Oyuncak, Oyun ve anne ve akraba Tatlilar gibi hediyeler alabilirsiniz. Insanlar isitir duygulari ile Ziyaretçi karsilamaya Rangoli renkli tasarimi ile evlerinin giris süsleyin.

Insanlar onlara Diwali Hediyeler, ev tutun ögeleri, yeni bezler ve Tatlilar satin almak için ziyaret gibi tüm pazarlar ve alisveris merkezleri son derece kalabalik. Yurt disinda kaliyorsun bu aile üyeleri Hindistan’a Diwali Hediye olarak tatlilar ve diger ürünler göndererek Diwali kutluyoruz.

Hindistan’da yasayanlar aile üyelerine sevgi ve sefkat dilemek için aile üyelerine Diwali tatlilar gönderin. Sana asik birisi dogru duygularini göstermek için en iyi yol oldugu için. Online alisveris onlar benzersiz hediyeler ögeleri seçmek için tüm gün veya hafta geçirmek zorunda degilsiniz gibi birçok tercih seçenektir.

Bu n zihin Saticilari tutulmasi tüm ögeleri konfor ve zamanda görülebilir online yapiyoruz. Aklimizda müsteri tat tutmak her ürün seçtiniz. Biz çok iyi Diwali sadece bir festivali olmadigini anlamak ancak Dhanteras-Diwali-Yilbasi-Bhai Dooj gibi festivaller dizisidir. Bu mutluluk ve duygulari paylasmak popüler festivaller.

Bu yil Diwali 5 Kasim 2010 üzerindedir.
Asagidaki deepawali choghadiya (deepawali choughadiyan muhurat) için muhurat olan

deepawali 2010 lakshmi pooja muhurat
Cuma, Kasim 5, 2010
Deepawali 10:59-06:47 arasinda sabah On
Ve 00:23 13:47 için

ayrica:
karakter muhurat 16:35-17:59 saat
yararli muhurat 21:11-22:47 saat
Amrita muhurat 24:23 için 5:11 saat (6 Kasim 2010)

Bu Diwali ayni zamanda basarili bir yeni yil sevgi ve baska kimse hediye zengin deneyiminin keyfine.