e-ticaret is çözümleri arastirma yapmak first_

Bakmak ya da herkes bir e-ticaret is, online is açmak ve easilly zengin ve bir gecede bunu nasil okumak net nereye Her. Bu yilan yagi saticilari dikkat Yapacaklari tüm para almak ve zor durumda birakin!

Simdi bir ev bilgisayari olan herkes çok az para için, basarili bir online is açmak ve çalistirmak, çünkü yukaridaki, kendi online is kurma rüya sizi korkutmak izin vermeyin. Evden bir Internet Magaza veya özel magaza açmak ve çalistirmak için çok az veya hiç deneyimi olan biri için mükemmel birçok yolu vardir. Orada düsük maliyetli hosting firsatlar, Internet Alisveris Merkezleri bol, vb tüm ödevlerini yapmak insanlar için vardir.

Zor kismi ürünleri gelip onlarin tuzaklari, dolandiriciligi ve ripoffs düsmek için sadece bekliyor orada “kabzimal” binlerce tarafindan sökük almadan satmak için bulgudur. Onlar aksam yemegi satis mektuplari var ve ne yaptiklarini iyi, ve sahip her kurus için, sonra sadece ne oldugunu merak birakabilirsiniz eger onlar seni rip olacak. Bu dolandiricilik ve tuzaklar için anahtar size dogru bilgiye yasiyor.

Daha fazla insan çevrimiçi arzu ve evde çalisma hayalleri alici vardir. O gün is, erken emeklilik, ya da sadece düzenli ek gelir için güçlü olmak çikmak mümkün olma hayalleri. Herkes kendi e-ticaret is çalistirmak ve internette satmak isterim. Tüm ekonomik göstergeler, E-ticaret ve online is girisimler her yil daha büyük ve daha büyük aliyorsaniz olmasindan bagimsiz raporlar ve devlet istatistik puan. Simdi bu senin ve benim için çok iyi bir seydir. E-ticaret büyüme kismen kendi nis ve çok milyar dolarlik E-ticaret is pasta kendi yigin oyma küçük, homebased Internet isletmelerin sonucudur. E-ticaret sona olmayacak büyük bir dalga biniyor. Bu sadece büyük ve daha büyük olmaya devam ediyor. Su anda orada yapilacak para iS, ve o bol dolasmak.

Sey baslamak için nasil, hatta deneyimli bilgisayar kullanicisi ya da bir e-ticaret is için web sitesi olusturma hakkinda çok az ya da hosting, tüccar hesabi, alisveris sepetleri hakkinda hiçbir sey bilmiyor. Kendi e-ticaret is kurma sadece nedeniyle dilligence yapmak ve orada dolandiriciligi ve dolandiricilara dikkat yapabileceginiz en ödüllendirici sey. Orada bu macera size yardimci olmak için orada istekli iyi ve dürüst insanlar ve basarili olabilir.

Çok az nakit harcama için Ev tabanli Internet Is baslamak istiyorsaniz, sizin için Gemi Birak Toptan Tedarikçiler gerekir. Açilan gemi isinizi adi satilan tüm ögeleri ile, müsterilerinize kendi depo dogrudan satis tüm ürünleri göndermek Tedarikçiler. Tek yapmaniz müsterilerden siparis almak ve dagitici onu geçmek oldugunu. Sizin için müsteri satmak distribütör masraflar toptan esya fiyat ve satis fiyati arasindaki fark tutun.

Güvenebileceginiz gerçek toptanci ve dropshippers bulmak zor olabilir. Onlar Internet Toptancilik kendilerini piyasa yok. Onlar çok uzun bir süre için Sears ve Kmart gibi büyük zincirler temin edilmistir toptan satis sirketleri kurulmustur. Onlar theior ürünlerini satmak için bir üyelik ücreti Etmeyin, bu dolandiriciligi tarafindan alinmasi degil.

Mesru bir damla gönderen ararken, burada dikkat etmeniz gereken bir çift vardir:

1) Bu ürün ile tüm site kuracak söyler herhangi bir sirket güven Etmeyin, bu insanlar basarili yapmaz. Onlar asiri kurulum ve hosting ücretleri daha zengin olsun.

Sizin için e-ticaret magaza kuracagiz orada okunakli siteleri çok var! Yani yukaridaki gerçek e-ticaret hosting ile karisik alamadim.

2) Ben bir üyelik ya da bir kurulum ücreti talep “kabzimal” dedigimiz ile yakalanmak Etmeyin. Gerçek toptanci ve dropshippers bunlar için sormayin!

“Bu Is It Iyi için geliyorsa!” 3) Son olarak bu eski söyleyerek inaniyorum

Sadece ile iliskili oldugu dogru kisileri ve is aramak için biraz zaman alabilir, sadece yapabilirsiniz bilin ve e-ticaret basaracaktir!