e-ticaret web sitesi tasarimi

Nasil satan bir e-ticaret web tasarim yapmak için:

1. Ne istediklerini sahip oldugu müsteri göster. Potansiyel müsteri size ne istediklerini satmak, ve hizli bir sekilde biliyor bilmiyorsa, bir sonraki siteye hareket edecek. Pek çok seçenek vardir. Ki okçuluk yay satmak diyelim. Bir ziyaretçi sitenize gelir ve bir av blog gibi görünüyorsa, bunu göz gezdirmek olabilir. Ciddiye okçuluk yay üzerinde duruluyor ve net bir sekilde bunlari satmak, ana sayfada, görünmüyor Ancak, onlar birakacaktir.

2. Itibarini kurmak. Bir e-ticaret magaza para kazanmak için, müsteri kendi kredi karti verir. Birçok kisi hala online magazadan temkinli – iyi bir neden ile. Bir temiz, profesyonel insa sitesi alarak ve McAfee Güvenli ve Hackersafe gibi, güvenlik logolar göstererek onlari rahat hissetmenize yardimci olabilir. Sonuçlari maksimize etmek için, her ikisini de.

3. Bir iliski kurmak. Arastirmamiz ilk satis en pahali biri oldugunu göstermektedir. Onlara sorarsaniz bir müsteri bir kez satin aldi, genellikle, yine alacagim. Olusturma ve sorunsuz, düzenli haber bülteni göndererek yeniden mesgul onlari. Bu ilk satis alma çok para harcamak ne kadar web sitesi sahiplerinin sasirtici, daha sonra takip asla. Ben kendim suçlu oldum!

Yani, özet olarak:

1. Bulmak kolay ürün olun. Biz usta-bang tasarim çok satmak gibi – – ve öyle deger katmak Bu müsteri kolayca bir usta-bang tasarim (benim pazarlama müdürü ben söyledi bildirin degil mi daha ürünü bulabileceginiz neredeyse daha önemli e-ticaret magaza).

2. Güvenlik çekici tasarimi ve dayanikli. Sitenizin layik kredi karti oldugunu kanitlamak için dis dogrulama kullanin.

3. Onlarla konusmaya devam edin. Onlara duymak istediginiz bilgi ile haberdar: özel, yemek tarifleri, dedikodu. Onlar bu konuda duymak istiyorum.

Yani, bir kez burada satis ek% 25 kadar getirmek için sunlari yapabilirsiniz, üç kritik ögeleri basardik. Sunlari yapabilirsiniz: Bir kayit formu ekleyin. Arastirma, satin almadan önce genellikle 3-7 müsteri temas alir göstermektedir. Bazen insanlar sadece fiyat alisveris, ya da satin almak için ama uzakta denilen olsun niyetinde – her iki sekilde de, geri geldiklerinde mutlaka saklamak için gelmeyecek. Eger e-posta adresini alirsaniz onlar satin almaya hazir oldugunuzda, sizden satin böylece bu iliski olusturmaya baslamak için otomatik e-postalar kullanabilirsiniz.

Müsterileriniz sorular yanma var, onlara cevap. Bu “Spor için 10 iyi gerer”, ya da “Get-away Sizin Tropikal için Paketi için 5 Kritik Things” olabilir. Kayit formu ekleyin ve ziyaretçiler ilginç, yararli bilgiler gönderin. Onlar biraz tanimak – Bir uzman oldugunu anlamak baslamak – arkadas olabilir gibi hissetmeye baslar. Sonra satin aldiginizda, sizden satin.
2. Siteniz gerçekten arastirma anlayan biri tarafindan tasarladik. Insanlarin web sitelerinde ne yaptigimiz hakkinda birçok bilgi toplayabilir. Her seyi test etmek ve izlemek e-ticaret pazarlamacilari vardir. Ya dersleri alarak, ya da web üzerinde en iyi uygulamalari taklit ederek – akilli ama tembel (veya bütçe kisitli) pazarlamacilar kim test ve ögrendikleri ögrenir biliyorum. Arastirma bilir ve bugün web üzerinde çalisiyor ne kadar güncel bir tasarimci bulun.