Eddie Bauer online kupon bültenleri

Son zamanlarda, Eddie Bauer kupon internette yapilmistir. Bu kupon alicilar indirimli ürünleri satin almak ve bunlari yeni ürün denemek ve kendi dogrultusunda daha fazla ürün denemek için tesvik saglar. Kupon kullanimi alici bir kez onlar sadik müsteriler olacak ürün denemek ve ürünleri denemek için yeni müsteriler tesvik etmek umuduyla alimlarini tasarruf etmenizi saglar. Asagidaki Eddie Bauer marka kisa bir tarihçesi.

Eddie Bauer giyim firmasi Eddie Bauer (1899-1986), Pacific Northwest bir açik hava meraklisi tarafindan 1920 yilinda kurulmustur. O 1940 yilinda ilk kapitone asagi ceket patentli zaman Bauer dis giyim tasarim içine onun akin basladi ve o kariyeri boyunca onun tasarim ve gelistirme çalismalari patent devam etti. Eddie Bauer pilotlar sicak tutmak için uçus ceketler tasarim ABD Ordusu bir sözlesme almak için ilk bagimsiz bir sirket oldu. Çok sayida giyim ögeleri, hem de Ordu için uyku tulumlari tasarlamak için gitti ve o bu devlet tarafindan verilmis ürünleri üzerine logo yerlestirmek için izin verildi.

1968 yilinda, Bauer emekli ve sirket 1971 yilinda General Mills satildi. Spiegel Corporation, 60 magaza ile 1988 yilinda sirket satin ve 1996 sirket ek bir 300 magaza kapsayacak sekilde genisletildi vardi. 1998, sirket sirasiyla 32 ve 9 magaza ile, 550’den fazla Kuzey Amerika’da açilan magazalari ve Japonya ve Almanya’da ortak girisimler ile her zamankinden daha da genisletti.

1996 yilinda Eddie Bauer büyüyen online pazar ayak uydurmak ve perakende ve katalog bölümlerin satis güç eklemek için, kendi internet sitesinde eddiebauer.com yaratti. 2000 yilinda olusturulan sirket sadece online magaza eddiebauerkids.com.

Eddie Bauer kamp ekipmanlari, bisiklet, gözlük, mobilya ve hatta Ford Motor Company SUV de dahil olmak üzere sirketlerin bir dizi ile lisans anlasmalari olusturmak için gitti.

Sirket ayrica Amerikan Ormanlar için 2.5 milyon dolarlik çek sonuçlandi “Bir Dolar Ekle, Bir Agaç Dik” perakende programi sponsor, hayirsever girisimler katildi. Ayrica, Eddie Bauer, National Geographic Ari, Amerikan Okullari, Lewis ve Clark bir filmin genis ekran önde gelen, ve Radyo seferleri katilan sekizinci sinif ögrencileri için dördüncü, bir için ülke çapinda bir cografya yarisma sponsor National Geographic ile takim on-location (ayni zamanda National Public Radio tarafindan ortaklasa sponsorlugunda) dünya çapinda dinleyici getiriyor serisi kaydetti.

2003 yilinda Spiegel Corporation’in iflas ve Eddie Bauer disinda varliklarini tüm satti. 2005 yilinda, Spiegel, Inc Commerzbank (Almanya en büyük ikinci banka) ait Eddie Bauer Holdings Inc (EBH) olarak iflas çikti. 2009 Haziran ayinda, Eddie Bauer Chapter 11 iflas koruma basvurusunda bulundu ve bu yilin Temmuz ayinda Golden Gate Capital tarafindan satin alindi. Perakende satis magazalari, outlet magazalari ve online ve basili katalog: Eddie Bauer üç satis bölümleri çalismaya devam eder.