endüstriyel zemin ölçekler

Bir palet endüstriyel ekipman hareket büyük miktarlarda yardim için ideal bir cihazdir. Standart ölçü palet 48 “x 40” hakkinda genellikle. Bunlar genellikle ahsap malzemeden imal edilmistir. Son yillarda çok sayida palet yeniden kullanim için mükemmel özellikleri saglamak için plastikten imal edilmektedir. Bunlar kolayca ortak bir forklift ile hareket ettirilebilir sekilde tasarlanmistir.

Genellikle, bu palet üzerinde malzemenin agirligi bilmek önemlidir. Bir kat ölçek bu amaç için idealdir. Cihaz bu tip için en standart boyutu 48 “x 48”, ama ayni zamanda daha küçük boyutlarda ve çok daha büyük boyutlarda mevcuttur. Kapasiteler genellikle yaklasik 2500 lb 20,0000 lb Dijital göstergeler için tüm yol kadar platformda agirlik görüntülemek için verilmektedir degisir. Iletisim yetenegi genellikle bilgisayar sistemleri ile dogrudan agirlik verileri için saglanmistir.

Çelik ya da paslanmaz çelik genel olarak ölçek platformu için kullanilir. Dört gerinim yük hücreleri zemin ölçek tabanina baglidir. Birçok yük hücreleri alüminyum veya nikel kapli çelikten imal edilirken, isi klimali paslanmaz çelik kullanmak en iyisidir. Bu güç, saglamlik ve güvenilirlik yüksek düzeyde sunuyoruz. Ayrica nem veya suya dogrudan maruz korozyona maruz azdir.