Hermes ve deri arasinda büyük iliskiler

Ilk malzeme Herms kabul edilen, deri hala Hermes en onurlu ortagidir. 170 yil boyunca `isleme ve süreç çalisma, Hermes grup deri için derin arastirma yapma. Bunlar deri, profesyonel isçilik ve teknoloji malzeme seçimi kesim, dikim, ve parlatma tarafindan usta için duygusal ifade özel tasiyici olarak yapmak. Hermes ailesinin alti kusak üyeleri Hermes sinirsiz canlilik uyandirmadan degerleri miras. Supremacy kalite, mükemmellik pesinde ve zaman saygi onlarin kalici ilkelerdir. Her sey dökülme olusturma dalgalanmalari.

Eylül 2010 yilinda, Hermes grup Sangay, Çin için deri onlarin cosku alacak ve orada deri bir unprecendented mucize göstermektedir. Belirlenen zamanda, Hermes halka onlarin degerli deri rekabetçi ürünler gösterecektir. Özel etkinlik “dikis zaman” için bu kez, Hermes de Hermes Özel magazalarinda satilacak Sanghay’da Sinirli sayida üretilen Mini Hermes Birkin, yayinlayacak. Bu sinirli sayida efsanevi dolu kadin çantasi, Hermes ve Deri arasinda büyük iliskiler için en iyi açiklama olacaktir.

Ünlü sarkici Jane Birkin için Named, Hermes Birkin birçok modern kadinlar için vb seyahat, is, hayatinda farkli ihtiyaçlarini karsilamak için tasarlanmistir. Bu yüzden Hermes Birkin yetenegi büyük ve seyahat ederken bazi gerekli seyleri alarak, dosyalari koymak için bir seçimdir. Hermes Birkin pazarina girdi bu yana, onun Yüce, moda, pratik ve zerafeti ile ünlüdür. Hermes Birkin heybe bazinda tasarlanmistir. Yumusak çanta ve sert çanta üç boyut ile vardir. Seçilen deri ve farkli renk çesitleri kisisel torba modern kadinin tüm hayallerini gerçeklestirmek için yeterlidir. Belki de sirf bu nedenle, yarim yüzyil için, Hermes Birkin çanta her zaman ünlü yildizlar ve bayanlar en gözde çanta vardir.

Sangay, Hermes deri ve kosum CCO düzenlenen “sonsuza Deri” kutlamak için, Bayan couli Jobert yeni bir Hermes Birkin gelistirdi. Bu küçük Hermes Birkin gelistirmek için ilk kez. Bu stil simdiye kadar sadece Sanghay’da 100pcs yayinlandi. Bu mini Birkin çanta boyutu sadece 14cm olan. Bu kokteyl ve partilerin türlü katilmak için alabilir. Diger boyutlarda Hermes Birkin ile karsilastirildiginda, bu mini Birkin bir knock-down destek, sadece orijinal Hermes Birkin zerafet miras degil, ayni zamanda zekâ ve mizah dolu degil sahibi. Epsom inek derisi malzeme, 2009 yilinda en iyi renk ödülleri kazandi guguklu kirmizi, eslestirme, deri Hermes cosku geçmek. Parlak renkli ve mükemmel isçilik, ilk görüste ask o yapacaktir.

Bu özel Mini Hermes Birkin “Deri sonsuza kadar” kraliçesi olacak. Bu deri ve mükemmel isçilik için Hermes-tarihsel el sanatlari aristokrat ailenin israrli takibi oyma olacaktir.