Internet tüccar hesabi uygulamasi hizlandirmak için 5 ipucu

Online ödeme islemi istiyorsaniz, bir internet tüccar hesabi (IMA) gerekir. Eger IMA, ondan müsterilerinize süreci iadesi içine online ödeme kabul ve, banka ile düzenleme ile, is banka hesabiniza fon disinda yerlesebilirsiniz.

Bir internet tüccar hesabi için basvuru süreci için çevrimiçi karti numaralari alarak yüksek güvenlik riskleri bir mail order / telefon için tüccar hesabi daha titiz. Bazen, basvuru süreci kayip islem gün içinde para maliyet, uzun ve gereksiz yere çizilmis olabilir.

Basvurunuz size IMA basvuru yapmak, üzerinden yüksek sokak banka veya online ödeme servis saglayicidan Risk Ekibi tarafindan degerlendirilecektir. Biz uygulamanin sürecini tutabilir faktörler hakkinda PayPoint.net de içi Risk Ekibi konustu. Iste internet tüccar hesabi uygulamasi hizlandirmak için atabileceginiz bes adim vardir.

1. Etki alani kendi

Risk Takimlar sik ??sik ödeme islemi istiyorum hangi araciligiyla etki kayitli sahibi için WHOIS veritabani kontrol edin. Etki alani kayit gizliliginizi korumak için etki alani kayit için onlarin bilgileri kullaniyorsa, etki alani satin alma ile ilgili herhangi bir makbuz ek olarak bu etki kullanarak ticaret onlari izin veren bir imzali mektup gerekebilir. Ayni ana siteye yeniden dogrudan, bu nedenle ödeme hizmeti saglayici ile kontrol ve basvurunuzu önce etki alani kayit herhangi bir belge güvenli herhangi bir etki alanlari için geçerli olabilir.

2. Web sitenizin uyumlu ve Risk Ekibi için erisilebilir oldugundan emin olun

Her ödeme hizmeti saglayici ticari banka politikalari ile uyumlu olmasini saglamak için web sitenizde görüntülenecek gereken bilgileri bir listesi vardir. Bu uyum liste genellikle açik ürün fiyatlandirma, sartlari, iade ve degisim politikalari, teslimat bilgileri ve çevrimdisi iletisim bilgilerini içerir.

Ödeme servis saglayicinizin web sitesine uyum politikasi edinin ve web degerlendirmek için tüm gerekli bilgileri Risk Ekibi için hazir oldugundan emin olun. Web sitenizin bir test alaninda veya bir test etki alaninda ise, Risk Ekibi onlar siteye erismek için gereken herhangi bir giris bilgileri oldugundan emin olun.

3. Is modeli basitlestirmek

Karmasik is modelleri genellikle isinizi yol açar sürücü diger isletmeler güveniyor, özellikle bir uygulama gecikme. Sorumluluk potansiyel müsteri çagri Istenen oldugunu kanitlamak için üçüncü sirket olmasidir. Benzer sekilde, soguk arama hayir-hayir büyük bir de.

Bu yüzden herhangi bir pazarlama malzemeleri gibi toplamak, size müsteri çekmek için plani göstermek gerekir brosürler, uygulama destek banner reklam el ilanlari ya da ekran.

4. Eger e-posta tutarli erisim saglamak

Bu bariz bir nokta gibi görünebilir, ancak, tüccar bir küçük ama önemli sayida kadar Risk Ekibinden e-postalara cevap daha sonra mümkün olan bir arkadas veya akraba bilgisayarinda onlarin tüccar hesabi için kayit ya da bir internet kafede, ve Yine terminale erisimi vardir. Bir sonraki internet önemli ölçüde sürecini geciktirir erisebilir kadar çok bekleyen, sablon belgeleri dogrulamak için tamamlamak veya belgeler gönderilebilir.

E-posta sinirli erisiminiz varsa, bu telefon ile iletisim için daha uygun olabilir ki Risk Ekibi bilgilendirmek. Bir belge dikkatinizi gerektiriyorsa, buna göre uygulama hakkinda banka ve diger partiler güncelleyebilirsiniz böylece sizin tarihine kadar geri ve sopa ne zaman bunlari bildirin.

5. mevcut

Gecikmis bir uygulama bir numarali nedeni olarak kullanilamaz bir tüccar. Olasi bir tüccar Risk Ekibi onlar e-ticaret magaza üzerinde ne kadar sinirli mali bilgilerin açiklanmasi hiçbir yetkisi vardir onlarin web gelistirici, konusmak birakarak, ve uygulama bekliyor, tatile gitmek daha sonra basvuru için nadir degildir geri almak zaman tamamlanacak.

Derhal size, yazdir indir, imzalamak ve herhangi bir geri dönebilmek için bir yazici ve kurye hizmeti nerede biliyorum Risk Ekibinden herhangi bir sorgu yanit ve böylece e-posta ve bir telefon hatti erisimi oldugundan emin olun sözlesme, en kisa zamanda dahil olmak üzere belgeler.

Bu basit adimlari izleyerek bir internet tüccar hesabi için uygulama hizlandirmak olacaktir ve en kisa zamanda online ticaret var.