is sigdirmak için ebay alternatifler bulmak için dört yol

eBay alternatifler var yok!

Aslinda, e-ticaret girisimci için eBay satis için çesitli alternatifler var, ve muhtemelen eBay daha ekonomik bir sürü yani sira, onlari dost çok daha fazla satici bulabilirsiniz.

Eger eBay alternatif seçmeden önce, ilk ürün veya farkli web siteleri farkli ögeleri yöneliktir olarak, satiyoruz ürün türüne düsünmelisiniz.

Isinizi yeni kitaplar dropshipping Örnegin, daha sonra Amazon eBay daha sizin için çok daha iyi bir pazar olabilir.

Ancak, nis pazar gibi giysi ya da tekstil gibi klasik ögeleri ise su anda, bu eski veya kullanilmis giyim tasimiyor, çünkü Amazon sizin için ise yaramaz. Bu durumda, bu Bonanzle gibi farkli bir web sitesi sizin için çok güzel ise yarayabilecek.

Burada eBay satis için uygun, ekonomik bir alternatif olacak bir web sitesi bulmak alabilir ve size kurmak ve yaygara ve rahatsiz bir minimum, satis hemen baslatmak saglayacak dört basit adim:

1. “EBay alternatifler” veya “online açik artirma sitelerinde” için bir Google arama yapin. Eger arama çesitli web siteleri dönecektir kesfedeceksiniz. Her neler sunabilecegi görmek için onlari kontrol etmek gerekir.

2. Bu eBay satis için bir alternatif olarak sizin için nasil bir göz ile her web sitesi ziyaret ederken, orada ürün satmak mümkün olacaktir emin olmak için kontrol edin.

Liste kisitlamalar, listeleme süreleri, vb; kategorilere göz at,, varsa politikalarini okumanizi ve listeleme ücreti ve son deger ücretleri, üyelik ücretleri hakkinda bilgi

3. Bir kez üye / satici katilmak ve olmak için web sitesi yönergeleri izleyin, sattiginiz ürün türleri için uygun görünüyor bir site seçtiniz.

4. Simdi, sadece yeni sitede satilik ögeleri liste baslatmak. Bazi eBay alternatif siteler size hizli ve kolay bir toplu olarak eBay listeleri almak için izin vererek saticilar için oldukça kolay hale getirmektedir.

Voila! Sadece birkaç dakika içinde, eBay yaninda ürün listesi ve satmak için harika yerler bulabilirsiniz …. birini seçmeniz göre ihtiyaçlariniza en uygun ne sattiginiz ürün türünü ….. bir satici olarak da kayit, liste ögeleri ve is için hazir olun!

EBay endise etmeyin, artik sizin için çalismiyorsa — eBay ve satis baslamak için bekleyen diger karli açik artirma sitelerinde sonra hayat var!