isletme sahipleri ball_ gözünüzün önünden

Eh, onun oldukça bir hafta oldu. Enflasyon etkileri dahil, Dow Jones Industrial Average en az% 20, 10 yil önce nerede altinda! Simdi aylarca 6 rakamlar isten çikarmalar göreceksiniz ve muhtemelen kuzey% 7 issizlik oranlari görürsünüz.

Hükümetimiz utanç verici baska bir sey degil. Michelle Obama aksine, bu benim ülkenin gurur hissediyorum bir zaman degil. Beni yanlis anlamayin, Ülkemi seviyorum ve bu ile is ve daha güçlü ortaya inaniyoruz. Bu zaman alacak ve daha iyi olur önce daha kötüye gidecek.

Pazartesi sabahi, hala ise gitmek ve is çalistirmak zorunda. Peki, ne yapmali?

Isinizi daha da yakin dikkat edin. Isinizin tüm alanlari analiz edin. Sadece kesme maliyetleri ugruna maliyet kesmeyin. Verimliligi konsantre … daha az ile yapilir aliyorum! Dikkatli analizi sayesinde her zaman isinizin her alaninda … satis, pazarlama, müsteri hizmetleri, finans ve muhasebe, üretim, arastirma ve gelistirme için etkinlik ve verimliligi artirabilir.

Pazarlama yaklasimi göz önünde bulundurun. Ne daha verimli? SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve Ücretli Arama veya PPC dahil olmak üzere geleneksel medya, basili reklamlar, dogrudan posta, soguk arama, telemarketing VEYA internet pazarlama kullanarak. Eski hos degil zaman hemen hemen her zaman “potansiyel müsteri geliyor” içerir. 200 içinde 1 sadece bir basari orani elde edilir ise bu yöntemler çilginca basarili kabul edilir … çok verimli ya da etkili maliyet degil. Ikincisi Google, Yahoo ve potansiyel müsteri kendi seçtikleri bir zaman ve yerde temas baslatir kalaninda elde hedeflenen görüs içerir. Bu ürün ve hizmetleri aramak için karar ne zaman haziriz. Tahmin edilecegi gibi, basari orani, web sitenizin kolayca bulunur ve daha fazla ziyaretçi dönüstürmek için optimize ise% 15-20 gibi bazen yüksek çok daha yüksektir.

Benim mesaj: Bu sikintili zamanlarda, yapabileceginiz en iyi yatirim kendiniz ve isletme bulunmaktadir. Verimlilik ve karliligini maksimize etmek için verimlilik odaklanin. Evet, maliyeti nerede yapabilirsiniz kesilmis, ancak savunma daha suç daha kalmak.