Isyerinde stres kontrol

Yasam gün heyecan her en üst en iyi bir oyun oldugunu herkes söyler. Eger üstüne biri olmak istiyorsaniz is yerinde daha önce gelen bir sey mücadele için hazir olmak gerekir. Sen isten gelecek stres birçok türleri ile basa çikmak için hazir olmak gerekir.

Isyerinde yeni gelismeler daha önce oldugundan daha stres yüksek yaptik. Bu bilgi biraz da iyi isçilerin olmak bir düsüs oldugunu gerçeklestirmektedir bilmek. Is yerinde, stres çok farkli karsi karsiyayiz.

1996 yilinda, Dünya Saglik Örgütü stres küresel bir sorun oldugu düsünülmektedir belirtti bir rapor yayinladi. Ayrica milyar üç yüz dolarin üzerinde stres neden oldugu durumlar için ödemek için her yil kadar kullanilir bilinmektedir. Bu isçiler iyi bir is yapmak için yetenek, geç isçi, hiç görünmüyor edenler ve saglik sorunlari içerir. Isyerinde stres ile basa çikmak artik ele alinmaktadir önceliklerinden biri haline gelmistir.

O stres ile basa çikmak için bir yol bulmak için patron ile isbirligi için bir isçi ne yapmasi gerektigini is yerinde stres için gerçek nedeni ve ne soru olabilir.

Helpguide isle ilgili stres bilgi saglayacak bir internet sitesidir. Is yerinde stres düsüncelerimizi büyük için ele olmak is yerinde tüm yükünü dönerek neden olur. Çalisma isçiler dogru onlarla bas edemez o kadar çok kaygi verir. Isin memnuniyeti giderek agirlastirici ve yorucu olabilir basliyor zaman isten gelen stres çogu daha belirgindir. Bu düsünce daha kötü ve baslangiçta stres ile basa çikmak için isçiler için çok fazla oldugunda neden olur grip, soguk alginligi, öksürük, bas agrisi, ve mide problemleri.

Kendilerini açiga baslayabilir baska seyler yorgunluk, kas kramplari, anksiyete ve öfke konulardir. Gerçek bir sarsilan ve üzücü sorun önce ilgili stres kontrolü bu seylerle ugrasmak gerekir çalisin.

HelpGuide Eger isle ilgili stres farkli türleri verecektir. Bunlar:

1. Ayrintili is durumlari – çok islemek için çalismak, alakasiz is veya sorumluluklari, düzenli bir mola kez
2. Çevrenizi – asiri gürültü, uygun hava akisinin olmamasi,
3. Is yapisi – isin kalitesine mantiksiz talepleri
4. Iste yeni gelismeler – fazla saat çalismaktadir ve bunun için çok para ödendi degil
5. Is yerinde baskalari ile iliski – bir alanda çok fazla insan

Onlar dogru durumlarda verilir ise Isçi daha iyi yollar stres ile basa çikmak için edebiliyoruz. Bunlar, asagidakileri içerir:

1. Açikça belirli bir is yapilmasi gereken ne belirten
2. Yerine getirilmezse Beklentiler
3. Sorumlu olan birkaç kisi
4. Çünkü kesintileri ve isten çikarmalar islerini kaybetme hakkinda isçilerin kaygilari ele
5. Sirket yukari tasimak için yetenegi

Bagli stres isçiler üst formu oldugundan emin olmak için öncelikli gereken bir seydir çalisin. Bu sirkette insan kaynaklari olusturmaya baslamak için en iyi sey olacak dogrudur.