ne kadar bir e-ticaret tüccar hesabi kurmak için maliyeti nedir

Bir e-ticaret tüccar hesabi kurmak için, asagidaki gerekir:

Geçerli bir SSL sertifikasi ile isleyen bir web sitesi.
Bir alisveris sepeti – müsterilerin ödeme bilgilerini girmek için izin vermek.
Çevrimiçi ödeme ag geçidi – satis noktasinin çevrimiçi esdegeri (POS) terminali hizli ve güvenli, web sitenizi ve islemci veya satin banka arasinda bilgi aktarimi sagliyor.

Ilk iki web gelistirici tarafindan saglanmalidir. E-Ticaret ödeme ag geçidi hizmeti ile çalismayi tercih edecegi kredi karti tüccar islemci tarafindan saglanan ve sizin için kurulacaktir. Herhangi bir uygulama ödeme veya ücretleri kurmak olmamalidir. Orada bir aylik ag geçidi hizmet bedeli olacak ve 15 $ aylik geçmemelidir. Orada baska bir aylik ücreti tahsil edilecektir ve bir banka ücreti vardir. Farkli ticari hizmetler kredi karti islem saglayicilari farkli sekilde çagirabilir ama, özünde, bir islem açiklama ücrettir. Bu fazla 15 $ maliyet olmamalidir.

Yani aslinda PC tabanli kredi karti islem hizmeti kullanmaya baslamak kadar bir sey ödemek zorunda olmamalidir. Sizin en büyük endise, ancak, kadar maliyetleri ile ilgili olarak, sizin creditcardprocessing oranlari olmalidir. Dikkatli seçmek için hangi kredi karti islem servis saglayici karar vermeden önce fiyatlandirma önerileri çalismaliyim. Ben en az on kredi karti isleme sirketleri iletisim ve bunlarin her biri ayrintili bir öneri talep öneriyoruz. Ödeme islemleri maliyeti birkaç bilesenden olusur ve bunlarin her biri için ödeme olacak tam olarak ne kadar bilmek gerekir. Asagida bir internet kredi karti islem hesabiyla iliskili en yaygin ücret ve ücretleri bir dökümünü:

Iskonto orani – bir tüccar tüccar islemlerin gerçeklestirilmesi için yaptigi edinen tarafindan tahsil edilen tutar. Bu bir yüzde ücreti (örnegin 2.25%) ve sabit, islem basina, ücret (örnegin $ 0.25) olusur. Bir internet veya dogrudan pazarlama hesap için en fazla 2.20 den% + islem basina 0,25 olmalidir.
Yetkilendirme ücreti – baska bir “islem basi” ücreti. Sen hesap herhangi bir türü için fazla 0,12 $ ödemek gerekir.
Uygulama ve ücret kurmak – bir defalik ücret için geçerli ve kredi karti islem hizmeti kurmak. Herhangi bir kurulum veya uygulama ücreti ödemek gerekir!
Aylik bildirim ücreti ödersiniz – adindan da anlasilacagi gibi, bu dosya üzerinde hesap tutmak için aylik ücret uygulanir. Sen fazla 15 $ ödeme olmamalidir.
Ücreti destegi – baska bir aylik müsteri hizmetleri için ücret. Eger böyle bir ücret ödemek gerekir.
Ödeme ag geçidi ücreti – e-ticaret sektörüne özel. Bu ayda fazla 15 $ maliyet olmamalidir.

Eger kredi karti islem hesabi için herhangi bir diger masraflar görürseniz, iyi baska bir yere bakmak tavsiye edilecektir. Ayrica, yeni bir öneri degerlendirirken, senin müstakbel islemciler sizin seçtiginiz bir iyi bilgilendirilmis bir hale getirmek için karsilastirma tablolari ile saglamalidir.