paypro e-ticaret platformu ile yazilim online satis

Yazilim online satis için farkli çözümler bir yandan çok etkili olabilir çapraz satiyor gibi çesitli özellikler size, ama dogru tedavi edilmedigi takdirde çok diger taraftan zarar olabilir.
Ne yazik ki bazi yazilim kaydi hizmetleri aslinda online gelirinizi artirmak gerekebilir küçük ayrintilari hakkinda çok fazla ilgilendirmiyor olabilir.
Hacim indirim PayPro e-ticaret platformu farkli sekillerde yapilabilir o küçük ama önemli seylerden biridir ve sizin için online daha karli satis yazilim yapmak.
Ne iyi bir ses iskonto dikkate alinmasi gerekir:
– Mantik
– Görünürlük
– Optimizasyon

mantik

Yazilim online satis ve hacim indirim göz önüne alindiginda, ürün için satis indirimlerini saglamak için mantikli bir sey oldugundan emin olun. Herhangi bir istemci bir indirim almak için mutlu olsa da, aslinda daha fazla satin eger düsünüyorum. Bazen küçük bir indirim bir sonraki satin almak için bir kupon ile yaptigi satin alindiktan sonra müsteriye saglanacak daha iyidir.
Yani iyi bir ses indirim dogru ürün ve dogru müsteriler içindir.

görünürlük

Neden hacim indirim görünür hale kadar önemli? Hacim indirim fikri bir müsteri o kadar çok satis indirimi olmadan olurdu daha fazla satin yapmaktir. Bazi yazilim saticilari unutun ve en sansi bile olmadan satin olurdu müsterilerine indirim ile yazilim online satis. Ayrica web sitesinde indirim plani sunmak emin olun. , Ev kullanicilari hedefliyorsaniz onlar kendi diger bilgisayar için baska bir kopyasini satin almak istiyorsaniz pek çok insan her zaman merak, sonra belki bir “ev lisans” tipi etkili olabilir.

Bu siparis sayfasinda yakin ürün fiyati alanina ses indirim yerlestirmek için tavsiye edilir. Ayrica, müsterileriniz içine görünebilir biliyorsaniz heyecan verici bu metni düzenleyin. Eger hacim indirim metin kontrol saglayan bir sistem kullanmak gibi bir sey olmasinin nedeni budur. Açiklanan seyler her kolayca PayPro e-ticaret çözümü de yapilabilir.

Sütun indirim sunan müsterinin dikkatini çekmek basardi ve o tikladim sonra, size ürün bu fazladan bir kopyasini satin içine onun odak tüm tutmak emin olmak gerekir.

optimizasyonu

Bir ürünün optimize en önemli seylerden:
1. Müsterileriniz genellikle satin alma ne kadar ögeleri kontrol edin. Çogunlukla 2 kopya için siparis, sonra 2 kopya için bir ses indirim saglayan varsa mantikli olmayacaktir. Eger 3 kopya ve daha fazla hacim indirim baslarsaniz Öte yandan, aslinda hacim indirimli satis sonuçlari elde etmek sizin için daha fazla sansi var.
2. Sizin için dogru ses indirim seçti. Düzenli ve asamali planlari: PayPro platformda iki ciltlik indirim seçenekleri vardir.
Ilerici düzeni daha az indirim saglamak ve indirim sadece son kopya grubu için verilir gibi gelirinizi artirmak. Ilk olanlar tam fiyat iken Yani 5-10 kopya satin biri için% 40 indirim sadece bu 5 kopya 40% verecektir.
3. Para basina hacim indirim saglar. Bu pazarlarda daha fazla hacim indirim ile ilgi ne görmek ve onlari daha büyük bir teklif gerekir. Küçük bir degisiklik ama çok iyi çalisiyor. Pahali para sadece biraz daha küçük indirim saglayan daha fazla kazanmak yardimci olabilir.

Bu küçük ipuçlari gerçekten yazilimi online satmak ve daha fazla gelir elde yardimci olabilir. Sürekli müsterilerimiz için onlari gelistirmek gibi PayPro e-ticaret çözümü de çok daha akilli özellikler bulacaksiniz.