ssl avantaj ve ssl sertifikalari yararliligini

Internet biz satin sekilde degisti ve önemli ölçüde perakende rutin degisti. Örnegin Ingiltere’de tüketicilerin üzerinde 17per yüzde bu yil world wide web üzerinde sevilen arkadaslar için ögeleri emretti. Biz diger sehir ve yerlerde sitelerinden ürün satin iken, biz de satin web siteleri web hackerlar ve karti bilgileri izlemek ve almak için çalisan korsanlara karsi güvenli oldugundan emin olmak gerekir.

Bu noktada, onun müsterilerine kendi ödeme sepeti e hirsizligi kurbani haline istemiyorum bir sirketiz bu resmi. Bu bilgileri çalmak isteyeceksiniz bozuk bireylere karsi web sitesi elde edebilmek istiyorum. Sonuç olarak eylem sadece ders SSL sertifikasi ile çikis sayfalari korumak için oldugunu. Sertifikalari, Globalsign ve VeriSign gibi güvenilir firmalar ile verilen ve bu web sitesinde büyük güvenlik yol açar edilir. Bu web sitesi satin alirken kendilerini güvende korunan olacagini biliyorum çünkü ayni zamanda web sitesinde kim alisveris web anlayisli kullanici sayisi artiracaktir.

SSL sertifikasi ya da iyilik varsa, Güvenli Yuva Katmani web sunucusu için tarayici tarafindan ve bu sekilde verilen veri kodlar bir protokoldür, veri bütünlügü yükseltir ve geçirilecek siparis ayrintilari için gelistirilmis ag geçidi verir. Bu kadar bu nedenle sadece bir ödeme ve islem bu oturumlari boyunca islenir özel olarak sadece bu tarayiciniza bilgilerinizi girdiginizde, bu islem onay saglayan bir anahtar üretir, çünkü sadece bu önemli bir olay olabilir basarili dogrulanir.

SSL sertifika için bir alisveris sitesi için birçok nedeni vardir, o Apache IIS sunucularina, birçok SSL’lerin web hosting sunuculari çogunlugu üzerinde çalisacak, kullandiginiz hangi web sunucusu hiçbir önemi yoktur. SSL sertifikasi ciddi, veri ve güvenlik aliyor ve sadece kendi satirinda sondalama kisilere verilerini iletmek için istemiyorsaniz müsterilerinize bir göstergesi atar. Bir ödeme sayfalarinda güvenli asma kilit dikkat etmeliyim alisveris zaman.