Tüm pazarlik avcilari arama

Bu bir pazarlik avci olmak zor is oldugunu oldugunu uzun zaman önce degildi. Is özenle kupon kesmek ya da tezgâhtar öge bile hisse senedi oldugunu teslim ederken iyimser telefonunuzda beklemeye oturan, alisveris merkezi ile trudging gereklidir.

Bugün, Burst Media göre, yetiskinlerin bazi dörtte üçü onlari internet üzerinden sunulan rahatlik, seçimi ve uygun fiyatlarla yararlanmak için izin, online alisveris vardir.

Ancak, Web genelinde mevcut seçenekler her zaman öfke hissi yol açabilir. Kaçimiz en iyi anlasma arayan Web sitesi sonra Web sitesi gözden saat geçirdim? Biz sadece büyük perakendeciler sopa eger, biz bir online butik özel bir sey üzerinde eksik?

“Pek çok kisi gibi, ben bir pazarlik seviyorum,” Suzanne Skyvara iki genç erkek annesi çalisma, diyor. “Ama dükkan etrafinda çocuklar sürükleyerek herkes için sinir bozucu bir deneyim ve açikçasi, ben online arastirma saat harcamak sadece çok mesgulüm. Ben iyi firsatlar üzerinde eksik gibi Çogu kez, hissediyorum.”

Simdi dolar germek için firsatlar daha da iyi oldu. Yahoo! Alisveris adanmis Bargains Merkezi gelisi sayesinde, tek bir yerde tüm iyi online firsatlar bulabilirsiniz.

Bir Web sayfasinda sunlari yapabilirsiniz:

Ücretsiz gönderim sunan perakendeciler için • Arama;

• En sevdiginiz saticilardan kupon için ara ve kabul olmayabilir saticilardan kupon kontrol;

• Mevcut indirim teklifleri bulun ve

• perakendecilerin satis tutarak hangi göz atin.

Eger düsük maliyetli fikirler ariyorsaniz, bu farkli özel ve teklifleri görmek için harika bir yoldur. Yahoo! Alisveris uygun ürün kategorisine göre tarama seçenegi saglamistir, bu nedenle, örnegin, Oyuncaklar pazarlik ve Satis tiklayin ve daha sonra bu Bebek Oyuncak gibi konular, Binme Oyuncaklar veya Yas Araligi tiklayarak daha da aramanizi daraltmak.

Eger ürün seçtikten sonra, yan farkli magaza taraftan fiyatlari karsilastirabilirsiniz. Eger posta kodu girerseniz, herhangi bir vergi veya nakliye ücretleri dahil olmak üzere, her tüccardan toplam tutari göreceksiniz.

Aklinda belirli bir öge var olanlariniz için, pazarlik ve Satis sayfasi ve Yahoo! bu ürün üzerinde pazarlik arayacaktir üstündeki arama kutusuna girebilirsiniz.

Çalisan ailelerin zaman bir prim oldugunu biliyorum, bu yüzden firsatlar bulmak için en kolay ve en stressiz bir sekilde yararlanmak. Alisveris yapanlar, hazir olsun … ve tiklayin.