web dizinleri ve göndermek için nedenler

Çogu site sahipleri etkili bir Internet dizin yetkilerini kural sonra iflas sonuçlandi bir dizin ve av lokomotif yapmak için iflas arasindaki anlatmak için gidin.

Bir Web Directory nedir?

, Net genel ve köse ag dizinleri iki iyi türü vardir. Bir genel ag dizin bu kaynaklari konulari büyük bir zincir ele kategorilerde büyük bir bit içine siniflandirilir olacaktir. Nis ag dizinleri son derece baglantili kategoriler küçük bir bit içine siniflandirilir kaynaklari ile bir içerik üzerinde düsünmek için çalistirin.

Bir ag dizinin daha iyi kullanmak seçilen bir etki alani veya tespiti geçen sesi web sitelerinin bir kategorize yalin ile dizin kullanicilara sunmaktir. Veri tedarikçinin falled gibi net kaynak dizinleri önemini geting için favori yöntemi olarak avi motorlari gelisi ile. Ama av lokomotif mühendislik ve av lokomotif optimizasyonu alani gelismistir gibi, ag dizinleri için bir diger egzersiz hayata sahiptir.

neden dizinlere göndermek?

Biz dizinlere almak neden iki gerçekten ilgili nedeni vardir. Ilk olarak, en iyi sayfa üyelik umuduyla temas popülerlik yapmak, web sitesi ve ikinci daha hedefli trafik var. Yeni web baglantilari Kazanilmasi onlar isinizi ile ilgilidir ile baglantilari degistirmek için gerekli site düsünme nitelikli baglantilar saglayan bir sonuç alabilirsiniz.

Ancak, iki temas kaynaklari arasinda bazi önemli farkliliklar vardir, Dizinler var ama bir oturma kullanim ve yeni sitelere baglantilar sunmaktir. Dizinler farkli açik konularda isteyen ofis bir vidayi baslangiçtir. Dizinleri adli olmak web sitesinin degerli olarak standart bir noktasi olarak hizmet vermektedir.

Bu kadar ‘geri baglantilari’ hizmet artis online trafik denenmis bir gerçektir. Ancak, hakkinda iyi arka baglantilari almak temas olmadan sitenize baglantilar vardir. Örnegin Link Degisimleri alin. Link Degisimleri ile kendi almak ‘de sitenizde bir kisi ile kendi web sitesinde sitenize bir iletisim site için bir web sitesi sahibi isteyin. Bu, hala olmayan almak bir kisiyi gerekir ve bu geri bir yapi daha iyi yapmak için ödediginiz en dizin listeleri iyi.

Eger daha iyi avcilik motorlarinda adi almak yok gibi dizin gönderimler dogru sürücü olarak esit sik sik koyarak, sadece esit daha avcilik motorlari gibi sizin ve ziyaretçilerin yararlanan yukari durdurabilir bazi iyi nitelikli trafik saglayabilirsiniz.