e-ticaret büyüme planlari için egitim girisimleri

Zorlu ekonomik zamanlarda rekabetçi kalmak için kritik çalisanlar için basarili bir egitim stratejisi uyguluyor, AI hem satis ve operasyon kadrolarinin. Egitim öncesinde paketinin kalmak için gerekli bilgi ve becerileri saglayan hayati bir rol oynar. Yeni ve farkli bilgiler sabit bir akisi var, çünkü küresel e-ticaret girisimleri söz konusu oldugunda, egitim çok önemlidir.

Bir satis açisindan, bu özel egitim ele almalidir ilk sayisi karti dernek dünya çapinda çalismak nasil, nasil fiyat degisim ve kurallar ve düzenlemelerde bazi farkliliklar. Küresel egitim sonraki USD disinda farkli para birimlerinde yetki ve yerlesim sirasinda tüccarlar tarafindan yapilacak seçimler ve kararlar sayisiz vardir yerlesmek için her iki odaklanmak gerekir, yani onlar, ABD yerlesmek için ne istiyorsunuz dalgalanmalari yönetmek istediginiz, dünyanin farkli bölgelerinde çok para banka hesaplari açmak istiyorum, onlar dolara çevrilerek para isteyen ya da satis para kalmak yok. Bu satis acentasi sormak gerekir bu sorular farkli türde sadece birkaç örnektir. Ve pazarlama veya finans ya da teknik bölüm konustugunuz bagli olarak, sorularin listesini degisir. Egitim sormak ve nasil verilen bilgilere yanit vermek için bilmek için bir anahtardir.

Küresel egitimi de satis dogasi farkli oldugu gerçegini ele almalidir. Genellikle bir satis kisi farkliliklar bazi ve nasil 80, Äîyes, ödeme türleri 80 farkli formlari ile bir konfor seviyesi olmasi gerekir bu yüzden ödemeleri dünya çapinda çalistiginiza istenir. Farkli yerlesim süreçler vardir. Iste ABD’de, her gün yerlesim aliskin. Uluslararasi islem 72 saat kadar sürebilir ve Güney Amerika ve Asya’da daha uzun olabilir.

Bir operasyon açisindan, küresel egitim tüccar hesabi uygulamasi yani sira aracilik kapsamalidir. Uygun egitim devreye girer nerede açiklama, AIAND için daha fazla ihtiyaç var bu yüzden Uluslararasi tüccar hesabi uygulamalari gereksinimleri lengthier vardir. Uluslararasi hesaplari Tahsis yerli hesaplari daha karmasiktir. Genellikle farkli dil ile ilgili ve çeviri hizmetleri gerektirir. Sadece ABD’de mevcut olmayan birçok küresel operasyonel sorunlar vardir.

Bu, egitim küresellesme temel bir gereklilik oldugu açiktir AOS. Nasil bu sarti basvurmaliyim? Böyle ayrintili egitim kilavuzlari, slayt / PowerPoint sunumlari, yüz yüze egitimler, web seminerleri, web araçlari, konferans görüsmeleri, online destek ve saticilar ihtiyaçlarini karsilamak için özel bir program olarak uygun araçlar, saglayarak. Seçtiginiz egitim tür olursa olsun, bir Q & A basari için çok önemlidir sunuyor. Basarili bir egitim programi katilimcilari soru sormak ve interaktif bir oturum bir parçasi olmasini saglar. Hiç kimse bir birey veya sirket sahip ne kadar uzmanlik bilir. Interaktif bir egitim oturumu satis gücünün yararlari incelemek ve degerlendirmek için geri bildirim saglar.

Küresel isleme egitimi standart satis egitimi ile ayni olmadigini unutmayin. Standart satis egitimi odagi tüm anlasma kapanis ilgilidir. Ajanlar bile yakin bir dönüsebilir ifadeler dinlemek için egitilmistir. Küresel egitim söz konusu oldugunda, bu, tüm uzmanlik hakkinda AOS. Bu alanda küresel isleme anlayis yani sira güvenilirlik satiyoruz. Sen, Aore bir ifade açmak ve bir sözlesme kapatmak için yeteneginizi satis degil. Çünkü bu büyük fark, küresel egitim satis teknigi daha bilgi daha fazla odaklanmak gerekir.

Küresel egitim bir saatten fazla olmamalidir. Sen, Äôll izleyici kaybetmek ve uzun bir zaman dilimi içinde çok fazla bilgi kapsamaktadir. Birkaç hafta yerine bir gün içine tika basa herkes için her hafta bir oturum programi. Söylemeye gerek yok, en faydali oturumda bizzat yapilir biridir. Eger seyircinin reaksiyonu Gage olabilir ve sunum onlara herhangi bir mantikli olup olmadigini hemen görebilirsiniz. Telefon üzerinden ya da web üzerinde, sadece don, AOT geribildirim bu tür almak. Evet, web tabanli oturumlari daha verimli ve daha fazla kisiye ulasmak yok. Belki de, web seminerleri ilk yüz yüze seminerler yapilmistir kez, egitim-takip olarak uygulanabilir. Ek egitim tanitim programi kadar önemlidir.

Etkili bir küresel egitim programi yapisi için, bu insanlarin görsel ve kinestetik modlari arasinda ögrenmek bilmek gerekir. Egitim görsel ihtiyaci karsilamak için, kullanim kilavuzlari, Powerpoint ve bildiriler saglar. Kinestetik ihtiyaci karsilamak için, artilarini ve eksilerini birlikte tartismak sonra, egitimler de alay toplantilar kurmak ajanlar bir sunum var ve. Çok büyük bir grup etkilesimi ve iletisim engelleyen bu yana ajanlarin sinirli sayida her oturum için tavsiye edilir.

Çünkü bizim sanayi ve kaçinilmaz yüksek çalisan devir dogasi, egitim yeni ajanlar için üç aylik yapilmasi gerekir. Uluslararasi politikalar sürekli degisiyor çünkü tazeleme oturumu da mevcut maddeler için üç ayda bir yapilmalidir.

Sirketinizde kim iyi bu egitim yapmak için uygundur? , Hasta iyi konusulan ve bir kalabaligin önünde rahat biri. Profesyonel bir doesn satis iyidir Çünkü, AOT onlar egitim de iyi anlamina gelir. Iyi bir antrenör bilgi paylasmak için istekli ve saticilar ile iki yönlü bir konusma yapmaya arzusu sahiptir. Izleyici ile etkilesim olmadan uzayip uçagi bomba olacak bir egitmen. Egitmen sunumu kisisel yapmak zorundadir. O gelir ya da o kendi izleyici için kisisellestirmek için yeterince malzeme anlamak oldugunu. Etkili bir egitmen hizli ya mizah ya da ilgili bir hikaye ile ilgi yakalamak için vardir. Birinin size sadece maddelerden okuma önünde ayakta oldugunda egitim agrilidir.

Ve son olarak, nasil küresel egitim programinin basari ölçüyorsunuz? Kolay. Sizin saticilar portföylerine bak. Sizin alt satira bakin. Ne görmek beklediginiz gibi degilse, o zaman egitim stratejisi geri dönmek ve küresel makyaj verin.