e-ticaret paketleri

Bu fantastik yeni is plani ile bütün gece vardi. Ama o zaman hep birlikte koymak nasil merak etmeye basladi. Bunu gerçege dönüstürmek için gerekli becerileri, kaynak veya araçlari var mi?

Artik rüya magaza için toplam e-ticaret çözüm paketi satin alabilirsiniz. Birkaç fare tiklamasi ve zaman birkaç saat kolayligi ile yeni olusturma kadar ve ilk müsteri için hazir olabilir. Pahali programcilar, grafik sanatçilari, ya da bir web tasarimcisi üzerinde degerli sabit Kazanilan para harcamak gerek yok artik.

Bir e ticaret web sitesi olusturmak için yeni ve site tasarimi ve uygulanmasinda sinirli deneyimi varsa, tam bir e-ticaret paketi cazip ve uygun bir seçenektir. Sizi ve çalistirmak için gereken her seyi Network Solutions gibi sirketler tarafindan sunulan e-ticaret paketleri mevcuttur.

Eger e ticaret is çalistirmak gerekir seyler, bir alan adi, hosting, önceden tasarlanmis bir web sitesi sablonlari, nokta ve web tabanli araçlari, kolay magazasi kurulum, entegre göz ve arama yetenekleri, gerçek zamanli stok yönetimi ve ödeme islemleri tik .

Network Solutions, çizgi disi kredi karti islemi hediye çekleri ve kupon kabul ve ürün nakliye tüm yönleriyle yönetme yetenegi dahil olmak üzere tüm bu gerekli özellikleri içeren komple bir paket sunar. Eger daha gelismis bir web tasarimcisi iseniz, Ag çözümleri paketi de Dreamweaver yazilimi ile çalismak üzere tasarlanmistir.

Tüm muhasebe ve satin alma siparis yönetimi faaliyetleri takip edebilmek amaciyla bu tam yüklü e-ticaret paketi de kolayca Hizli Kitaplar ile entegre edilmistir. Önce küçük bir envanter ile is baslayan ve ipleri ögrenmek istiyorsaniz, size $ 99,95 ayda birkaç daha fazla seçenek ile Pro Ag Çözümleri yükseltme seçenekleri ile 49,95 $ bir ay için basitlestirilmis plani satin alabilirsiniz.

Eger e ticaret dünyada rekabet isteyen büyük bir sirket iseniz, bu ayda 179,95 $ için Merchandiser Pro gibi özellikleri çok zengin bir çözüm içine bakmak isteyebilirsiniz. Merchandiser Pro tabanli tamamen web, indirmek veya yüklemek için bir sey yok. Kurulum için bir kez ücret vardir.

Merchandiser Pro içinde, tüccar bir sablon seçin ve bu kadar arzu olarak özellestirmek için baslatmaniz gerekiyor. Birçok müsteri konu ya da sorunlari rastlamak zaman Sikça Sorulan Sorular ile kontrol etmek ister. Tüm endiseleri bu sorulari ile kaplidir. Merchandiser Pro bir online el kitabi, bölümleri nasil yapilir, tüccar mesaj panolari, ve gerçek zamanli yardim masasi saglar. Eger e-ticaret dünyasina yeni iseniz, takdir ve mevcut birçok yararli yardim bölümleri güvenmek gelecek. Merchandiser Pro tek bir magazada 500.000 ürünleri korumak için kapasitesine sahip sistemde genis bir fis vardir. Bu kadar çok özellikler için ihtiyaç var ve sadece temel bir magazasi ihtiyaciniz yoksa, 19.95 $-$ 79,95 daha düsük maliyetli paketleri satin alabilirsiniz.

Baska bir tam popüler e ticaret çözümü ShopSite Pro denir. Bu yeni baslayanlar için kullanimi en kolay programlardan biridir. Alisveris sepeti sistemi bir tarayici tabanli simgesi arayüz. Tüm bir acemi tiklayin ve isaret yapmak gerekiyor. Eger bir profesyonel daha iseniz, özel eklenti özellikleri keyfine varacaksiniz.

Kullandiklari nasil cant anlamaya yazilim satin almaktan daha yeni baslayanlar için daha sinir bozucu bir sey yok. ShopSite Pro onlarin genis müsteri destegi ve web tabanli destek seçenekleri ile taninir. Müsterileriniz kolayca dijital ürünler indirmek için mümkün olan seveceksiniz. Küçük ve orta ölçekli isletme sahipleri için aylik ücreti $ 125.00 günlügü. Sadece basladik, size 9,00 $-75,00 $ ‘dan alisveris sitesi Pro bireysel çözümler satin alabilirsiniz

Çogu zaman bu e-ticaret paketi kendi is için mükemmel olacagini karar vermek zor. E ticaret dünyasina yeni biri olarak, birçok seçenek sik sik karistirmayin olabilir. Kaliteli bir e ticaret girisimi dahil ana faktörlerden biri arkasindaki teknoloji ve destegidir. Sizin için dogru bir, uygun fiyatli tam ve kullanimi kolay e-ticaret paketi vardir.