feng shui kartvizit psikolojisi

Bu makale ile Baslamadan önce, kendimi sunmak için izin verir. Benim adim sertifikali Kartvizit Feng Shui danismani degilim, Yick Tan. Benim Feng Shui Sirket, ben Feng Shui canlilik dizginlemek için sirketler bir sürü yardimci olmustur. Önce benim müsterilerine, onlari bir sürü bana danismadan farkli Feng Shui danismanlari kadar baktim ancak görüsme herhangi bir nefis cevap olusturmaz. Bunlardan birkaç hatta is birkaç yil sonra iflas gitti. Yani, tüm nerede basarisiz? Ben kendi is ofisleri ve üretim tesisleri ziyaret ettiginizde sik sik bu Feng Shui ile yanlis bir sey yok oldugunu göstermektedir. Yine de, kendi kartvizit çalisma, ben çözünürlük kesfedin. Onlarin kartvizit Feng Shui yönelik degildir.

Kartvizit de Feng Shui elemani

En bizim is yapma hakkinda gitmek nasil fark edelim. Biz is ortamda insanlar karsilastiginizda basa 1. mesele kendimizi sonra kartvizit takas hakkinda bilgi verir. Eger öyle degil mi? Bu nedenle, is üzerinde adaylarin 1. görüs kartvizit yolu geregidir.

Kartvizit dogru tasarlanmamis ve olumlu görüs emanet etmezse ne tecelli edecek? Ne kartvizit yanlis mesaj gönderir ve diger insanlar bir emlak komisyoncusu olarak görmek için sürücüler ama aslinda bir konu olarak bir gayrimenkul gelistiricisi mi? Eger Bu iletisimsizlik temsil eder ve sizin için is sansi bir çok kaybi için en büyük failleri biri olabilir. Daha yüksek riskli sizin adaylar sadece kartvizit eve götürmek ve tamamen kim unutmak ve bin isinizi karti atmak olmasidir. Ben ayni nedenle bu yana bin diger kartvizit savurma deneyimi yasadim olumlu bir nokta.

Birkaç kartvizit size çok iyi bir fikir ve bir kaç göze ayni sekilde eminim, sadece onlar hakkinda herhangi bir iyi anlamda yok gibi ugrasmak istemiyorum. Lütfen adaylarin anlasma her türlü imha sizin kartvizit hakkinda kötü hissediyorum. Orada gitmeyecek gibi sik ofisleri cazip sizin adaylar herhangi bir sansi yok.