gemi dizinleri yaygin yanlis birakin

Birak nakliye bosluk veya herhangi bir envanterini tutmak için arzu eksikligi çok küçük isletmeler için bir zorunluluktur. Aslinda, bir is hemen her sey ve ihtiyaciniz olan tüm iyi bir organizasyon becerileri olan, bir internet baglantisi ve bir bilgisayar satis çalistirabilirsiniz. Bu gün bir is ve isletmek o kadar kolay hale geldi, birçok kisi isten veya ödeme kesintileri karsi karsiya ediliyor. Online satis genellikle gelir onlarin tek kaynagidir.

Sorun bir sürü insan bu tüm sorunlari çözmek için gidiyor düsünerek bir damla gemi dizin için kayit olmasidir. Görüyorsunuz, bu is girisimler çok çalismak ve devam etmek gerekliligi götürmek olmaz. Is bu parki bilinmeyen dolu sürece parkta yürüyüs gibi olacak asla. Beni yanlis anlamayin, bir damla gemi dizin isletme sahibi için hayati kolaylastirmak için tasarlanmistir ama is tüm stresi hafifletmek olamaz.

Insanlar bir damla gemi dizin e-Bay üzerinde satmak için kullanilabilir hiçbir zaman söylüyorlar, bu sadece dogru degildir. Ben damla nakliye üzerinden e-Bay ürünleri satan dayali, geçimini yapti yakin bir arkadasim var. Aslinda, su anda bir eBay Power Seller oldugunu.

Açilan gemi dizinleri kullanici dostu degildir ikna olmayin. Isin gerçegi bir kisi sadece iyi bir müsteri hizmetleri vardir ve onlar iyi olacak bir damla gemi dizin ile kaydolmak için gerekiyor. Ben inanilmaz müsteri hizmetleri sunan en az bir damla gemi dizinin biliyorum, onlar gerçekten müsterileri hakkinda bakim yapmak. Ben orada varsa bir yerde gibi muhtemelen baska bir oldugunu anlamaya.

Tüm açilan gemi dizinleri dolandiricilik. Ancak, bir kisi dolandiricilik o / o için dikkat etmeniz gereken orada oldugunu hatirlamak gerekiyor. Açilan gemi dizin büyük bir aldatmaca olup olmadigini görmek için iyi bir test sey için kaydolmadan önce müsteri hizmetleri test etmektir. Onlari arayin ve faaliyet hakkinda sorular isteyin. Kendi dizin ve kaç tedarikçiler su anda güncellemek ne siklikta ögrenin.

Damla gemi dizinleri neler yapabileceklerini göstermek için bir sans verin. Gerçekten Bu sirketler kötü adamlar degil, onlar sadece halka bir hizmet vermek için çalisiyoruz.