Grup satin alma temellerini anlamak ve bir sonraki seviyeye is almak

Son zamanlarda, yeni bir grup satin alma egilimi farkli müsterilere etkin bir araya gelip farkli sirketler tarafindan sunulan ürün veya hizmet için bir indirimli toplu anlasma içine girmek için bir grup olusturmak online satin alma topluluk, ilgi yakaliyor. Önde gelen online grup satin alma sitelerinden birinin son zamanlarda bize önümüzdeki zaman içinde bu kavramin gücünü tahmin etmek için yeterli veri verir 1 milyar dolarlik isareti, geçti. Ancak, kavram, ilk tomurcuklanma asamasinda, ama her zaman önce sicak bir çevrimiçi egilim alici bir avantaji var ve almak ve online pazarda rakipleri karsisinda kenar olabilir.

grup satin alma siteleri ‘temel

Son zamanlarda çesitli web siteleri kendi alaninda ürün ve hizmetleri gibi yerel tabanli indirimli firsatlar sunan, kadar tomurcuklanan vardir. En yaygin indirim bu tür web sitelerinin restoran, spa ve salonlari dahil arasinda sunuyor, perakende magaza özel etkinlikler ve benzeri teklifler için asgari alimlari, bilet sunar. Burada ana yakalamak müsterilerinin en az gerekli sayida ayni anda teklif bosuna yalnizca özel indirimli teklif üyeleri için aktif hale oldugunu ifade etti. Bu nedenle, müsterileriniz onlarin arkadaslari ve ailesi ile anlasma ayrintilarini paylasmak ve bu nedenle siz de ürün için iyi bir viral pazarlama alacagi tesvik olacakti. Gerekli minimum sayi elde degilse, anlasma herhangi açilmazsa, ve müsterilerinizin kredi karti için ayni ücret olmaz.

web siteleri satin alma grubu – küçük isletmeler için mi

Bu yeni ortaya çikan çevrimiçi satin alma egilimi içine girmek için istekli küçük isletmeler, kendi firmasi bir süre içinde sahip oluyor müsterilerinin tür odaklanmalidir. Müsteri segmenti teknoloji meraklisi ve, kolayca yeni ortaya çikan online trendi kabul olanlar daha sonra iyi ürün veya hizmet kaçirmamaniz gereken bir sey için bir grup satin alma web sitesi kurma biri ise. Erken pazarinda yeni sicak egilim alici ve rakiplerine karsi avantaj almak gibidir. Firmanizin içeri yer almak gerekir yeni teknoloji ve yenilik tesvik bir mümin, sonra bir Groupon klonu web sitesi kurma bir sey ise,

Grup satin alma – yükselen pazarlama trendi

Bugüne kadar, yeterli pazarlama el ilanlari, e-posta, kupon ve brosürler yoluyla ürün ve hizmetleri hakkinda sirketler tarafindan yapilmistir. Bu yeni ortaya çikan çevrimiçi egilim uyum saglayarak, tam bir yenilikçi bir sekilde müsterilerinize çekmektedir. Bu sadece mevcut müsterilerine büyük firsatlar saglar, ayni zamanda onlari onlarin arkadaslari ve aile için ürün ve hizmetleri pazara alabileceginiz yeni bir kavramdir. Sadece yaparak, onlar hizmet ve ürünler için büyük bir indirim anlasma elde sona erecek, çünkü onlar sizin hizmet gibi, ayni zamanda, çünkü tek nedeni için, bu yok tesvik edilecektir!

Eger pazarlama müdürü daha ne isteyebilir – Kendi Groupon klonu web sitesi!