magaza ve e-ticaret içine hareket – arti boyutu moda endüstrisi durgunluk sert vurdu

Birçok arti boyutu fashionistas dehset, ABD’de birçok büyük perakendeciler ya boyutu 12 ya da stok kadar ambalaj ve sadece online bu moda sunan daha büyük kadinlara hitap giyim hatlari ortadan kaldirarak. Oysa birçok sanayi kar marji sert vurdu almis, arti ölçekli kadin moda satis özellikle sert vurdu edilmistir. Kadin moda boyutlarinin grafigi 0 ile 10 arasinda satis bildirildi yüzde 2 oraninda düstü olsa da, moda endüstrisi uzmanlari arti boyutu moda satis kadar neredeyse 4 kat düstü spekülasyon vardir!

Bu ortalama arti boyutu tüketici için ne ifade ediyor? Ortalama kadinin vücut uygun çagdas moda daha az yer. Son rakamlar Amerikali kadinlarin yaklasik yüzde 56 oraninda bir boyutu 14 veya daha büyük giymek tahmin edilmektedir. Bu kadinlar modern, sik moda için ihtiyaçlari olan, arti boyutu moda demografik temelini olusturan ve daha büyük rakamlar yag çekme.

Ancak, büyük beden kadinlar geri dolgun rakamlarla kadinlara pazarlanan zaman giyim hatlari öncelikle Plain Jane, frumpy moda özellikli Plus Size Moda Karanlik Çag zamaninda tasinan hissetmiyorum gerekir. Tam figürlü moda çizgileri olarak belirgin alisveris merkezleri veya magazalar gösterilmeyecektir ragmen, moda ileri teklifleri hala online büyük ölçüde mevcuttur. Son on yil içinde ya da öylesine, arti boyutu moda endüstrisi özellikle büyük rakamlara donatilmis serseri temali giysi uzak asiri sofistike sik için genç çagdas stilleri genis bir yelpazede temsil etmek çiçek vardir.

Arti ölçekli kadinlar için, ileri bir sonraki one-of-a-kind moda bulmak düsündügünüzden daha yakin bulunur – sag Internet baglantinizin diger ucunda.