okullar ve kuruluslar için yeni bir online çözüm

Pek çok online alisveris simdi ebay gibi özel giyim kaynaklari asina ve herhangi bir iddiali girisimci çevrimiçi kendi tasarimci mal satmak nerede CafePress. Bu gibi e-ticaret çözümleri ile sorun hala girisimci bir sürü is gerektirir olmasidir. Senden.

Yaa – is zor bir istir, diyorsunuz. Ve bu dogrudur, ama satmak için özel mal olan bir örgüt degil bir web sitesi yönetmek için insan gücü ise, bir çevrimiçi magaza tek basina ne izin mi verdin? Normal görevlerini yerine getirirken tüm – Birçok okul, kulüp ve kuruluslarin sürekli, envanter yönetimi, islem emirleri, gemi siparisleri, bir web sitesi korumak ve kendi özel mal pazara yeni ürünler sunmak, yeni logolar tasarlamak için kaynak yok. Bu organizasyon için bir BÜYÜK güçlük olur. Sizin Resmi Disli yardimci olabilir yer.

sizin resmi vites nedir?

Sizin Resmi Disli herhangi bir okul, kulüp, lig, kar amaci gütmeyen, ya da benzer çalistiriliyordu ve yetersiz organizasyon için tamamen dis kaynakli e-ticaret çözümüdür.

Nasil Resmi Disli (YOG) bu tür kuruluslarin yardimci olur?

1. Onlar benzersiz logolar tasiyan markali mal satan çevrimiçi bir magaza kurulum ve 7/24 için bu magaza koruyabilirsiniz. Ayrica, onlar sizin için tüm çalismalari yapmak! Her sey – Hepsi siparis isleme, stok, yerine getirilmesi kolu.

2. Onlarin hizmet olaganüstü. Aslinda herhangi bir soru ile bu adamlar arayabilirsiniz ve gerçek bir kisi için zaman% 100 konusacaktir. – Ya da gerçek kisinin sesli degil, otomatik bir SSS olsun.

3. Bunlar dogru ve hizli bir sekilde özel toplu siparisler islemek. Beklenmedik bir sey (Allah korusun) siparis olursa ve Egil.

4. Eger bir hesabiniz yoksa onlar logo tasarlayabilirsiniz. Daha fazlasi için ya da yeni logolar olusturabilirsiniz. Onlar kontrolü ve nihai onay vermek.

5. Onlar büyük seyler saglar. Gömlek, Polos, ve org logosu ile sapkalar: En azindan, okullar, kulüpler ve kuruluslar temel giyim ihtiyaçlari vardir. Sizin Resmi Disli tüm temel disli ve online magazalar çok daha fazlasini sunar – ürün yüzlerce toplu siparis edinilebilir.

6. Onlar kir ucuz konum. Ücretsiz oldugu gibi. Kendi online magaza hizmet için mütevazi bir kurulum ücreti olmasina ragmen, bu ilk online satis mahsup ediyor – bu yüzden bir out-of-cep gider orada hiç.

Eger, baslatilmasi çalisan, güncelleme ve kurulusunuz için bir online magaza izlenmesi dogru saat ve saat adamak istiyorsaniz, sizin için pek çok e-ticaret çözümleri vardir. Sizin Resmi Disli: Ama daha kolay bir yolu var.