online is gerçegi

Bu noktada, zaten bir e-ticaret web sitesi gelistirildi olmalidir. Bu is, arkadaslariniz, aileniz, ve web sitenizde bazi ara sira diger ziyaretçiler almak olabilir. Bu bölüm sizi korkutmak olabilir, ama sadece internette web sitelerinin milyonlarca biri sahibi daha çevrimiçi basarili olmak için daha çok sey var.

çevrimiçi olmanin dezavantajlari

1: web sitenize pazar gerekir

Bu tugla ve harç sirketler gibi degil. Çogu zaman, yerel bir kasabasinda bir restoran insa edebilirsiniz. Çabuk yayildi ve onlar tarafindan sürücü olarak insanlar isareti göreceksiniz. Çogu zaman sadece is neler sunabilecegi kadar merakli insanlar trafik alabilirsiniz. Bu durumda çevrimiçi degil.

Eger kimse görmek nerede issiz çölde sizin is kurmak için olsaydi benzer bir senaryo olacaktir. Bunun yerine insanlarin merak güvenmek, onlara gelmek zorlamak zorunda. Pazarlama devreye giriyor bu. Pazarlama sayesinde, New York’ta Broadway çöl isinizi tasiyabilirsiniz.

2: Daha fazla is ile dogrudan rekabet içinde bulunmaktadir. Küçük bir kasaba olarak, motosiklet satan yakin sadece is olabilir. Gerçekten çok rekabet yok. Bir motosiklet isteyen herkes normalde saklamak için kendi yolunu bulacaktir. Çevrimiçi, bu durum böyle degil. Sizin ürünlerinizi satmak için büyük sirketlere karsi yarisiyor.

3: Bu hiç bitmeyen bir süreçtir

Sadece tugla ve harç is gibi, sürekli online magaza performansini gelistirmeye çalisiyor olacak. Bu ise yaramazsa ne, neyin ise yaradigini ögrenmek gerekir. Bu pazar degisiklikleri yararlanmak gerekir.

Online olmanin avantajlari

1: çok daha fazla kisiye ürün pazari için yetenegi var

Bir veya iki motosiklet günde satabilir ve tugla ve harç sirket sizin için çok iyi bir is olabilir. Sizin için sansli, artik var mi ne daha on kat daha büyük bir pazar var. Bunun yerine içinde 100.000 kisi var senin metro alaninda için ürün satis. Bir günlük olarak ürün ariyorsaniz 100.000 kisi için ürün almak için firsat var.

2: Çok az yük gideri

Online bir is Kosu tugla ve harç sirketlere göre çok ucuzdur. Tugla ve harç sirketleri ile ürün saklamak ve is, faturalar yapmak için yer için ödeme olacak, kapilari açik tutmak için orada olmak zorunda. Bir e-ticaret magazasi bilgisayar dogrudan olmayabilir olsa bile, her gün 24 saat açik kalmak için izin verir. Ayrica, küçük bir web hosting ücreti ve vasat bir pazarlama bütçesi zaten kapilari açik tutmak için ne ödüyoruz çok daha az pahali oldugunu göreceksiniz.

3: Daha büyük isletmelere karsi rekabet edebilecek

Neyse ki sizin için, bir yüz çalisani, büyük bir pazarlama bütçesi olmasi, ve pazarda daha büyük firmalarla rekabet etmek overpriced ürün satmiyoruz. Bunun yerine, daha küçük bir bütçe ile biraz online olarak yapabilirsiniz. Eger akillica harcama eger diger rakipleri uzak is aliyor bulabilirsiniz. Tipki sizin gibi, onlar daha büyük bir mahallede daha yogun bir sokakta oldugu artik önemli degil. Her iki çevrimiçi ve dogrudan onlara karsi rekabet ve is kurmak olabilir.