özel paypal dügmelerini kullanarak e-kitaplar satmak

– Siparis indir mesaj olusturmak ve paypal dügmeleri sifrelemek –

Ben çevrimiçi Ebooks olusturma ve satarken çözmek için gerekli en önemli web sorunlardan biri müsterilere otomatik olarak Paypal alim tamamladiktan sonra Ebooks indirmek için izin için bir yol oldu.

Internet patlamaya devam ettigi çevrimiçi Ebooks ve diger dijital ürünleri satan giderek daha popüler hale gelmektedir. Onlar satin müsterilerine büyük deger tasimaktadir yapmak hemen sonra müsteri otomatik olarak Ebook veya dijital ürün indirme imkani taniyor. Ancak Internet dolasiyordu hain karakter islerini korumak için de yazar ve sanatçilara sadece önemlidir. Bu soruna çözümün bir parçasi yazarlar ve sanatçilar satin alma islemi sirasinda güvenlik ve koruma saglarken, ürünleri online sunma olanagi saglamaktir. Bu koruma sürecinin bir parçasi gibi Paypal gibi sirketler “Simdi Dügmeler Satin Al” sifreleme içerir.

Paypal son Paypal ödeme sayfasinda benzersiz dönüs URL köprüler ile benzersiz sifreli ödeme dügmeleri olusturma olanagi sunuyor, ancak önemli bir sinirlama yoktur.

Ayri dönüs URL’ler olusturarak size indirilebilir Ebook belgeye köprüler ayri bir yükleme sayfalari olusturabilirsiniz. Sorun, ancak, URL dügmesine ya da son Paypal ödeme sayfasinda ifadesi bir “Tüccar Dön” ile (veya baslikli) basvurulan olmasidir. Bu ifade “Tüccar Dön” belirsiz ve dolayisiyla pek çok müsteri download sayfasina gitmek için üzerine tiklayin yok. Bunun yerine kizgin ve sinirli almak ve iletisim yöneticileri kendimi onlarin hayal kirikliklarinin delik gibi.

Benim için, bu sorunu çözmek için en kolay yolu “Siparis indirmek için buraya tiklayin” gibi bir sey için metin “Tüccar Dön” degistirmek oldu. Ancak, bu yapilmasi daha söyledi kolay oldugunu ögrendim. Bunun en önemli nedeni en isletmelerin gibi oldu; yükleme dosyalarinin konumunu korumak istiyordu.

Sonuç olarak, her zaman Simdi Dügmeleri araci Paypal SATIN AL kullanarak Paypal dügmeleri olustururken benim Paypal dügmeleri sifreli olmasi seçilmis. Paypal Satin altinda sifreleme araci kullanarak sorun Simdi Dügmeler programi araci metin “Tüccar Dönüs” düzenlemek için bir yol olmasi.

Birkaç hafta ve arastirma birçok saat sonra nihayet metin “Tüccar Dön” degistirin ve “Özel” Paypal dügmesine sifrelemek için bir çözüm anladim. Çözüm çok farkli web siteleri ve forumlarindan edindigimiz ve standart bir süreç haline birlestirerek bilgi olusur. Bu çalismanin bir sonucu olarak bu süreci belgeleyen bir Ebook olusturduk. Ebook saglayan kolay anlasilir, Windows XP ve Windows 2000 bilgisayarlarda bu sorunu çözmek için adim adim talimatlar.

Simdi benim web müsterilerine açik indirme talimatlari saglamak özel sifreli Paypal dügmeler olusturabilirsiniz.

Hakkinda daha fazla bilgi için bu sorunu görmek çözüldü: