restoranlar için plastik kahve fincani

Kahve dünya üzerindeki insanlarin en çok tercih edilen içecekler biridir. Çogu restoran ve gida hizmet kuruluslari bu popüler içecek hizmet etmek için plastik kahve fincanlari kullanmayi tercih. Plastik bardak ayar her türlü tamamlamak için çekici renk, desen ve boyutlarda çesitli gelir olarak, yapmaniz gereken tüm ihtiyaçlariniza uygun modelleri seçmek için özellikleri ve fiyatlari karsilastirin edilir.

plastik kahve fincanlari – çesitli premium markalar

Plastik kahve fincani önde gelen markalardan bazilari sunlardir:

Prestige Plastik Kahve Içecek Kupalari – Bu model, gida servisi yapan için prestijli bir ektir. Onlarin hafifçe heykel ve yivli sekli çagdas bir görünüm sunuyor. Bu, onlarin uzlasmaz kalitesi ile birlikte, onlari piyasada en çok tercih edilen modellerinden biri haline getirmistir. Hem siyah-beyaz Prestige plastik kahve fincanlari çok popülerdir.

Perfectouch Bardaklar ve Kapaklar – Georgia Pacific Dixie Perfectouch kahve fincanlari rahat bir kavrama ve diger sicak bardak% 30 daha uzundur. Kapaklari içecek ile birlikte gelen bardak pahali çift çukurlugu daha iyi yalitim patentli bir kagit süreç var. Perfectouch bir tut sunuyor Yok kagittan yapilmis ve hiçbir polistiren köpük içerir Kupasi ve Kapak Combo gidin. Bardak yalitimli ve dokulu kaymaz tutus ve daha küçük durumda boyutu tasarrufu etkin bir alani ile gelmektedir.

Eski Açik Kahve Içecek Kupalari – Eger restoranlarda resmi aksam yemekleri, sik büfeler, temali partiler veya özel organizasyonlara ev sahipligi yapmak gerektiginde, Legacy Açik kahve içmek fincan kahve hizmet için idealdir. Bu çekici ve zarif bir sekilde tasarlanmis bardak vesilesiyle romantik bir lezzet ekleyin. Ayrica, çok amaçli yani sira ayni zamanda da diger içecek sunmak için kullanilabilir vardir. A & E Ürünler Catering bu sik kahve fincanlari bir lider üreticisidir.

Iyi plastik kahve fincanlari olan sizin restorana prestijli bir ek oldugu için biraz dikkat vererek deger onlari satin alirken.