telefon dogrulama sayaçlari çevrimiçi dolandiricilik

Bilgisayar suçlari Bilgisayar Güvenligi Enstitüsü ve FBI Bilgisayar Saldiri Kadro tarafindan yapilmistir ABD sirketlerinin 538 güvenlik uzmanlari bir ankete göre, devam eden bir tehdittir.

Böyle bir suç çevrimiçi kimlik hirsizligi, ve olsa phishing ve pharming oldugunu yürütmek için iki en popüler yolu oldugunu.

Phishing yem taktik habersiz olan Internet nüfusun büyük bir kismi hala var çünkü sahte sitelere göndermek ve basarili kiskirtici sahte e-postalari kullanarak. Kimlik avcilari, bir sekilde, net ile balikçilik benzer özel hesap bilgileri (örnegin bankalar, popüler alisveris siteleri, vb) Phishing oldugunu vazgeçerek içine aldatmaca kullanicilari için yasal sirketler oldugunu iddia eden taklidi bulunmaktadir. Phishing onlarin “aglari” disari, girmek için yem kullanicilari ve sonunda kurbanlarin iyi bir yüzdesi sürükleyin atmak.

Pharmers daha sinsi bulunmaktadir. Onlar sahte sitelere mesru URL’ler yönlendirerek masum kurbanlari toplamak — Kullanicilarin tarayicilarini içine dogru adreslerini yazin bile. Yani temelde, birisi inanan o (ler) banka bilgileri, sosyal güvenlik numarasi ve / veya olabilir diger özel bilgileri söz degil, onun ile etkilesim / onun banka aslinda kendi isim, adres ve telefon numarasi ile pharmer sagliyor çevrimdisi yani sira online suç faaliyetleri bir kus sürüsü islemek için kullanilabilir.

Onlar tüketici girisleri, Phishing ‘ve Pharmers faaliyetlerinin hesap milyarlarca dolarlik çevrimiçi dolandiricilik, bir yil boyunca gelen hasat bilgilerle donatilmis. Bugün Sirketler onlari fending tarafindan müsterilerine korunmasinda önemli bir rol oynayabilir ve kendilerini olabilir; site güvenligi artiriyor ve daha zor Phishing ve Pharmers onlarin haksiz bilgileri kullanmak için yapim.

Ayrica Sayaç online site ile etkilesim kisi ile dogrudan iletisim kurar sadece online uygulamalarina bir canli telefon dogrulama XML Web hizmeti entegre ederek suç ama o Web formlara girdigi bilgileri dogrular.

Telefon numaralarini dogrulayin. Birisi bir yerde bir telefon dogrulama sistemi ile, sitenize onun / onun telefon numarasini girdikten sonra, o (lar) o da forma girmesi gereken bir Kisisellestirilmis Kimlik Numarasi (PIN) saglayan bir telefon görüsmesi ya da kisa mesaj alir devam etmeden önce. Bu telefon numarasi çalisma ve dogru olup olmadigini kontrol eder. Bu noktada, en dolandiricilarin genellikle dökülür. Onlar baskasinin kimligine bürünme ve takip edilemez seyler yapiyor gelismek, bu nedenle, büyük olasilikla, kendi giris telefon numaralari sahte olacak ve islemlerini tamamlamak mümkün olmayacaktir.

Kisi o (lar) o oldugunu söylüyor kim (ler) oldugunu dogrulayin. Baskalarinin telefonlari kullanarak sistem yenmek için deneyin olanlar karsi korunmak için, onunla iliskili borsa adi karsi giris telefon numarasini kontrol edin. Ayrica çagri yerlestirerek kisinin o (ler) o oldugunu söylüyor kim (ler) oldugunu dogrulamak için bu adres listesi gibi kisinin cografi konumu ve diger bilgiler, kontrol etmek için karar verebilirsiniz.

Sürece internet var ve insanlar uzak gitmiyor is online, Phishing ve Pharmers yapmaya devam olarak. Onlarca, degilse internet kullanicilarinin yüz binlerce her gün kandirilabilirler. Onlarin farkinda olmayan tüketicilerin hasat bilgileri kullanmak için bu dolandiricilarin ‘girisimleri engelleyen ederek müsteri ve sirket korunmasina yardimci olabilir.

Sitenize etkilesim her kisi ile dogrudan iletisim kurar sadece bir canli telefon dogrulama hizmeti ile telefon numaralari dogrulayarak sitenizde güvenlik hizlandirmaya, ayni zamanda onun bilgilerin dogru oldugunu dogrulamak için kapasitesine sahiptir.