bir mobil pazarda online perakendecilerin pazarlama

Bu mobil pazarda herhangi bir kadar büyük oldugunu söylemek güvenlidir tarafindan sanirim. Bu Blackberry ve iPhone, birçok online perakendecilerin yani sira restoranlar, giyim magazalari gibi yerel isletmeler olarak akilli telefonlarinda büyük dalgalanma ile, vb web mobil arama yasiyor büyük bir potansiyel görüyoruz.

Birçok kisi bir bilgi kaynagi olarak mobil daha fazla kullanarak ve internet tarama gibi, arama oldugunu ve tren özledim önce daha iyi olmasi. Eger mobil pazarda sizin için olmayabilir düsünüyorsaniz, deneyin ve bu düsünce yeniden.

Su anda çok popüler yaptiginiz baslayabilirsiniz bazi seyleri mobil kullanicilar için kendi uygulama yasiyor. Akilli telefonlar için uygulamalar milyonlarca günlük karsidan yüklenirken ve kendi uygulamasi olan hakkinda düsünce degil varsa, sadece onlar da yayilma egilimi gibi bir uygulama ise ne rakiplerinizin çogunun üstünden koyabilirsiniz olabilir bu son kullanici için yararli olabilir.

Manifatura yerine koymak zaman Bence mobil pazarlama Benim kisisel favori formu hemen etkili olabilir. Manifatura? EVET. Manifatura. CNN bir raporda, tek basina sadece genç demografik 100 üzerinden kisa mesaj kendi bir gün gönderin. Yine, bu HERHANGI diger demografik dahil degildir. Metin mesajlari sadece gibidir, degilse, telefon görüsmeleri yapmak daha popüler ve çevrimiçi perakendeciler olarak, müsterilerimize ile istediginiz tam olarak ne oldugunu anlik iletisim vardir. Anlik iletisim.

Bir ara için bir online perakendeci oldum, iyi bir e-posta listesi isiniz için neler yapabilecegini etkinligini biliyorum. Iyi bir e-posta listesi, belli ki boyutuna bagli olarak, on dolar bir “gönderme” dügmeye tiklamasiyla binlerce dolar yaratabilirsiniz. Neden bu metin için dogru olamaz? Bir e-posta web üzerinde toplanir Belki, ayni yerde, islem tamamlayabilirsiniz? Evet. Yani, ayni mobil kullanicilar için simdi de geçerlidir.

Eger ödeme islemi oldugu gibi kullanici bilgilerini toplarken, bu “cep telefonu” adli bir alan toplamak ve onlar için isaretlendigini bir kutu teklifler ve kuponlar ile sirket kisa mesaj almak kabul etmek zorunda hayati olmayabilir. Ben büyük bir pazarlama plani olarak görüyorum ve çevrimiçi perakendeciler için harikalar yaratabilir.