daha hizli sonuçlar için erkek ve kadinlar için elektrikli tras makineleri

Kim her sabah tiras nefret etmiyor? Erkekler her sabah erken uyanma için onlar ofis önce tras etmek gibi bir korku oldugunu. Bir gün sabah tiras atlamak bile, bir tarih için toplanti kiz arkadaslari için tiras için gerekli olur. Ve acele bir kesik veya jilet diken diken olan olanaklari da vardir.

Için hizli elektrikli tras makineleri için anahtar veya jilet bir, hizli, güvenli ve daha yakin tiras her gün elde etmek için haddeleme tiras. Beyler size haddeleme jilet kullaniyorsaniz ve uyku bu ekstra birkaç göz kirpiyor alabilirsiniz erken kalkmak zorunda degilsiniz. Elektrikli tras makineleri kullanimi veya haddeleme jilet ile artik tiras hizli ve basit olacak çünkü, toplantilar veya tarihler için geç göstermek zorunda oldugunu göreceksiniz. Haddeleme tiras biçagi kartuslarinin kavisli yana kolayca kesik veya siyrik ve endise olmadan burun ve dudak altinda ve çevresinde tiras mümkün olacak.

Çok kadinlarin karsilastigi benzer zorluklar vardir. Kadinlar için tras makineleri onlari agda sonra oldukça hizli büyümeye küçük killar kurtulmak için yardimci olur. Bu saç kadar küçük oldugu için, baska bir agda gidis için herhangi bir anlam ifade etmiyor. Su anda kadin tiras makinesi resim gelir. Bir kadin ve erkek tiras makinesi arasindaki fark bir çok sey var. Kadin tiras makinesi kol ve bacak altinda, hassas ciltler için tasarlanmistir. Bu onlarin dolaplari giysi o güzel çifti keyfini izin haftada bir kez temiz tutulmasi olan iki alanlardir.

Erkekler manuel tiras gibi temiz elektrikli tiras makinesi bulamayabilir. Ama bir elektrikli tiras makinesi kullaniyorsaniz, akilda tutulmasi gereken birkaç nokta vardir. Alan kuru oldugundan emin olun ve cilde tiras makinesi haddeleme sirasinda çok dikkatli olun. Sonuçta bir elektronik ürün oldugu gibi cilt yakin basmayin. Cilt zaman biçaklari kendini adapte ya da baska ciddi tahrise neden olabilir gerektiginden elektrikli tras makineleri için geçis yaparken bazi erkekler biraz zaman gerekebilir, bu.

Erkeklerin aksine, kadinlar tiras kremleri kullanmayin. Yapmalari gereken tek sey ilik suda tras edilecek alan islatin ve nemlendirici sabun ile temizlenebilir. Alan kurutun ve daha sonra alana elektrikli tiras makinesi çalistirin. Bir jilet veya elektrikli tiras makinesi kullandiklari için daha rahat ve güvenli olarak her kadinin önemli bir parçasi haline gelmistir. Kadin tras makineleri zihninde kendi derileri hassasiyeti tutarak daha az güçlü motorlar ile üretilmektedir. Bir kadin tiras makinesi diger ortak özellikleri kafalari dönme vardir – çok daha kolay silah altinda tiras yapar.

Kadinlar için Ipucu: Daha iyi sonuçlar için tras edilecek alana saç kremi uygulayin. Sicak su ve kuru ile durulayin. Bu Cildinizdeki farki göreceksiniz.