doba gerçek veya sahte

Doba gerçek ya da sahte mi? Bu sorunun cevabi kesin bir evet. Doba müsterilerine satmak için gerçek ürünleri ile gerçek bir sirket, ama onlar degil mi, AOT toptancilar.

Onlar satin almak ve kamu, AI müsterilerine ögeleri satmak. Çogu insan degil, AOT bu biliyorum. Bildikleri Doba toptan altinda ögelerin bir ton satiyor, ai degil onlar alt toptancilar kendileri oldugunu.

Alt ne toptan edilir? Bir toptan satis sirketi ögeleri satin alir ve bir kar için satilmasi, toptan alt bir sirket ya da bireysel yerdir. Bu da, Aore Doba, AOS ürünleri en iyi firsatlar elde eger bir merak birakir.

Digerleri kar iyi bir miktar yaparken Gerçegi söylemek gerekirse, sattiklari kendi ögeleri çogu zar zor, herhangi bir kar yapiyoruz. Bu ögeyi baglidir ve popülerlik.

Ben çünkü, AOM, Doba sizin dropshipping ihtiyaçlari için kullanmak için kötü bir programdir söylemiyorum. Ne, AOM söyleyerek Doba ile, sen, onlar bol gibi kuyu gibi, istediginiz yüksek kaliteli ürün elde etmek için onlarla daha biraz harcamak Äôll.

Ayrica, orada, kendi üyelik aidatlari konusunu AOS. Onlar 50 $ için 150 $ bir ay araligi (üyelik seviyesine bagli olarak.) 50 $ üyelik dropshipping oyuna yeni olanlar içindir. 150 $ üyelik tecrübeli e-ticaret satici ve ürün büyük miktarlarda gerek web storeowners içindir.

Hangisini seçerseniz seçin, her ay DOBA için para biraz disari yemek için hazir olun. Kisacasi, Doba istek üzerine dropship ögeleri bir gerçek sirket, ama bunu yapmak için biraz mal olacak.